0530 708 54 54
0530 708 54 54
22 Şubat 2022 Salı 10:12:00 - Güncelleme:22 Şubat 2022 Salı 10:12:00

Ülkedeki sağlıkçılar "tehlikeli" dedi! İngiltere'de normalleşme başlıyor

Kaynak: Reuters

ABONE OL

İngiltere korona virüsüne yakalanan kişilere zorunlu izolasyon uygulanması ve ücretsiz testler dahil olmak üzere ülkedeki tüm koronavirüsü kısıtlamalarını kaldıracak.

İngiltere koronavirüse yakalanan kişilere zorunlu izolasyon uygulanması ve ücretsiz testler dahil olmak üzere ülkedeki tüm koronavirüs kısıtlamalarını kaldıracak.

Bazı bilim insanları ve muhalefet vekilleri İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın açıkladığı karara şüpheyle yaklaştı.

Johnson'ın "koronavirüsle yaşama" politikasının vaktinden erken başlatıldığı ve ülkeyi yeni virüs varyantlarına karşı savunmasız bırakacağı endişelerine yol açtı.

İngiliz hükümeti, diğer birçok ülkeden daha fazla test yaptıklarını ve harcamaları azaltmaları gerektiğini ifade ediyor.

Johnson, koronavirüs pozitif çıkan kişilerin kendilerini izole etmelerine yönelik yasal zorunluluğun 24 Şubat'ta kaldırılacağını, ücretsiz testlerin ise 1 Nisan'da sona ereceğini söyledi.

Etiketler : zorunlu izolasyon ingiltere korona
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX