0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
16 Haziran 2022 Perşembe 18:00:00 - Güncelleme:16 Haziran 2022 Perşembe 18:00:00

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar NATO Karargahı'nda! Masadaki detay dikkat çekti

Kaynak: AA

ABONE OL

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Karargahı'ndaki toplantıya katıldı. Türkiye'nin bir süre önce yaptığı başvurunun gerçekleştiği dikkatlerden kaçmadı. Bakan Akar'ın oturduğu bölümün önündeki yazı dikkatlerden kaçmadı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nın "Savunma ve Caydırıcılık Yapısının Uyarlanması" konulu oturumuna katıldı, "aile fotoğrafı" çekiminde yer aldı.

Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı kapsamında geldiği NATO Karargahı'ndaki temaslarını sürdürüyor.

"Savunma ve Caydırıcılık Yapısının Uyarlanması" konulu oturuma katılan Bakan Akar daha sonra "aile fotoğrafı" çekimine katıldı.

Öte yandan oturumun düzenlendiği salonda Bakan Akar için ayrılan masada "Turkey" yerine "Türkiye" isminin kullanılması dikkati çekti.

Haziran başında Türkiye'nin Birleşmiş Milletler nezdinde yabancı dillerdeki adı "Türkiye" olarak tescil edilmiş, NATO'ya da bu yönde bildirim yapılmıştı.

Etiketler : Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar NATO TÜRKİYE UKRAYNA
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX