0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
15 Kasım 2019 Cuma 00:00:00 - Güncelleme:15 Kasım 2019 Cuma 00:00:00

Medyum Ali Hoca merak edilenleri Güneşe yanıtladı

Türkiyede muhabbet, sıcaklık, rızık ve kısmet üzerine vefk çalışmaları deyince akla gelen ilk isim olan ve uzun senelerdir onbinlerce insanın derdine çözüm olan Medyum Ali Gürsese merak edilenleri sorduk, kendisi de cevapladı.

Türkiye de muhabbet, sıcaklık, rızık ve kısmet üzerine vefk çalışmaları deyince akla gelen ilk isim olan ve uzun senelerdir onbinlerce insanın derdine çözüm olan Medyum Ali Gürses e merak edilenleri sorduk, kendisi de cevapladı. Özellikle son dönemde dolandırıcı medyumların cirit attığı internette hakkındaki olumlu yorumlarla dikkat çeken Medyum Ali Hoca telefon ve email aracılığıyla da hizmet veriyor.

Öncelikle insanların elini sallasa dolandırıcıya çarptığı bu alanda adınızdan bu kadar övgüyle bahsediliyor olması saygı duyulacak bir durum. Hele ki son yıllarda bu alanda mağduriyet yaşayan insanlar oldukça artmış durumdayken müşterilerinizle aranızdaki bu güveni nasıl sağladınız?

İnsan işini doğru bir şekilde yaparsa Allah her zaman onun arkasında olur ve önünü açar. Benimki de o misal. Dediğiniz gibi özellikle son dönemde internette birçok dolandırıcı türemiş durumda. Bunların internette kullandığı isim farklı, gerçekteki ismi farklı. Telefon numaraları, site adresleri belirli aralıklarla değişiyor. Kim olduklarını anlamak bile imkansız. Belki ilk aşamada benim her şeyimin kendime ait olması ve bu işe başladığımdan beri ne telefonumun, ne de site adresimin sabit kalması insanlarımız gözünde güven sağlamış olabilir. Ancak tabii ki önemli olan bu güveni hak edip devamını getirebilmek ki ben de elimden gelenin en iyisini yaparak insanlarımızın derdine çare olmaya çalışıyorum. Bugüne kadar aldığım olumlu geri dönüşler de beni ziyadesiyle memnun etmekte. Tabii yaptığım çalışmaların bu denli başarılı olmasında Mısır da aldığım havas ilmi eğitimi ve bunun sonrasında gelen kuantum, parapsikoloji ve bioenerji eğitimlerinin de katkısı göz ardı edilemez.

Eskiden medyum hocalar kapalı kapılar ardında, izbe yerlerde yaşar ve kendilerine ulaşmak çok zor olurdu. Siz bu mesleği internet üzerinden icra etmeye nasıl karar verdiniz?

Ben küçük yaşlarda el almış ve yetenekleri keşfedilmiş biri olarak zaten internet öncesinde de çevremden veya referans yoluyla sayısız kişiye destek oluyordum ancak sonrasında istekler ve bana ulaşmak isteyenler git gide çoğalınca neden kendimi saklayayım ve Allah ın bana bahşettiği ve bu ilmi diğer insanlarla paylaşmayayım düşüncesiyle bir internet sitesi kurdurduk. Oradan email yoluyla ve ayrıca telefon yoluyla insanlarımıza çare olmaktayım. Bu kadar büyük bir rağbet beklemiyordum. Günde arayan ve mail atan insan sayısını tahmin bile edemezsiniz ancak elimden geldiğince ve vaktim yettiğince hepsine yetişmeye çalışıyorum. Tabii ki mevcut yaptığım işleri de etkilemeyecek ölçüde iş alabilmekteyim. Her işi kabul etmemekteyim. Bunun için vatandaşlarımız öncelikle benimle iletişime geçip konuyu söylerse ona göre bir yol haritası çizilmekte.

İnternette hakkınızda o kadar güzel şeyler yazıyor ki yanlış anlamayın insanın bazen inanası gelmiyor. Özellikle bir yorum var ki, işlemi başarılı olduktan sonra size ekstra ücret göndermek isteyen ancak sizin bunu kabul etmeyip o parayla ihtiyacı olan birine yardımda bulunmasını rica ettiğiniz biri yazmış, karakteriniz hakkında da ipuçları veriyor. Özel değilse neydi bu işin aslı?

Onun internette paylaşıldığından dahi haberim yok. Sadece bir kişi değil, birçok kişi işlemi başarılı olduktan sonra aynı şekilde maddi veya manevi hediyeler göndermek ister. Gittiğiniz bir restoranda servisi ve hizmeti beğenince garsona bahşiş bırakmak gibi bir şey diyebiliriz. Aslında o garson da yaptığı iş karşılığında çalıştığı yerden bir maaş alıyor ancak yine de insanların çoğu yemek yediği yerden bahşiş vermeden ayrılmak istemez. Bana da aslında danışan kişi çalışmanın ücretini başlangıçta veriyor ve zaten bu işlemleri de başarılı olması için yapıyoruz. O yüzden başarılı olduktan sonra her ne kadar bunu içinden gelerek vermek istese dahi zaten hakkım olan ücreti başlangıçta aldığım için bu tür hediyeleri kabul etmiyor, ihtiyacı olan insanlara yönlendirilmesini rica ediyorum. Tabii sonrasını bilmiyorum. Umarım bu ricam kendilerinden de kabul görüyor ve lafta kalmıyordur.

En çok merak edilenlerden biri de çalışmaların başarı oranı ve süresi. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?

Bu soruya sabit bir cevap vermek çok zor. Zira konudan konuya başarı oranları ve süreler değişmekte. Ancak ortalama olarak vefk çalışmalarında 1-40 gün arasında sonuç alınır. Bu 5. gün olabileceği gibi 25. gün de olabilir. Kişiden kişiye değişir. Ben Medyum Ali Gürses olarak bu konuda danışanı başlangıçta bilgilendiriyorum. Başarı oranı da %90 civarındadır. Ancak farklı türde çalışmalar da yer almaktadır ve daha kısa sürede veya daha yüksek başarı oranı elde edilebilir. Bunlar için insanlarımız benimle iletişime geçerek ve dertlerini, sıkıntılarını belirterek ayrıntılı bilgi alabilirler.

İnsanlar size nasıl ulaşabilir?

Medyumali.com sitesinden çalışma alanlarım ve çalışma prensiplerim hakkında bilgi sahibi olunabilir. Zira benim çalışma yapmadığım alanlarda da bana ulaşan çok insan oluyor ve bu iki tarafın da zaman kaybına yol açıyor. Yine 18 yaş altına çalışma yapmıyorum. Bu açıdan öncelikle çalışma alanlarımın ve prensiplerimin incelenmesini öneriyorum. Genel olarak aşk, bağlama, kısmet açma, rızık açma, büyü bozma alanlarında uzmanlaştığımı söyleyebilirim. 05355906275 numaralı telefondan veya [email protected] email adresinden insanlarımız bana ulaşabilir.

Vaktinizi bize ayırdığınız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyoruz.

Medyum Ali Hoca başta Mısır olmak üzere birçok farklı ülkede uzun yıllar havas ve ilm-i ledün alanında eğitim alarak kendini geliştirmiş, Türkiye de parapsikoloji, kuantum ve bioenerji üzerine ihtisas yapmış, 15 seneden uzun süredir de onbinlerce insana sorunlarında destek olmaktadır. Medyum Ali Hoca Facebook ta 50000 den fazla beğeniye sahip olarak da bu alanda Türkiye de bir ilk olmuştur.

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX