0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
15 Temmuz 2022 Cuma 14:53:00 - Güncelleme:15 Temmuz 2022 Cuma 14:53:00

Meclis Başkanı Şentop: Türkiye bu hain tertibi boşa çıkardı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında TBMM'deki Şehitler Anıtı'nda düzenlenen anma programında konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Türkiye bu hain tertibi boşa çıkardığı, devlete yuvalanmış ifsat ve ihanet çetesini tasfiye ettiği son 6 yılda pek çok atılım gerçekleştirmiştir' dedi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında TBMM'deki Şehitler Anıtı'nda düzenlenen anma programında konuştu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un açıklamalarından bazı satırbaşları:

15 Temmuz gecesi ne olduğuna milletçe şahidiz. Elbette o gece ne olduğunu bilmek mühimdir ve lüzumludur.

Türkiye bu hain tertibi boşa çıkardığı, devlete yuvalanmış ifsat ve ihanet çetesini tasfiye ettiği son 6 yılda pek çok atılım gerçekleştirmiştir.

Kökü dışarıda devşirilmiş yapılar ve öğrenilmiş çaresizlikle iğdiş edilmiş çarpık zihniyetler tasfiye edildikçe aziz milletimizin kudreti ve tarihe yön verme istihdadı bir kez daha ortaya çıkacaktır.

Etiketler : Mustafa Şentop 15 Temmuz Demokrasi TBMM
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes