0530 708 54 54
0530 708 54 54
28 Mayıs 2022 Cumartesi 14:29:00 - Güncelleme:28 Mayıs 2022 Cumartesi 16:09:00

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den Başkan Erdoğan'ı güldüren sözler

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, TEKNOFEST Azerbaycan'da önemli açıklamalarda bulundu. Aliyev yaptığı açıklamada "Türkiye ile gücümüz günden güne artacak. TEKNOFEST bizim birliğimizin göstergesidir" dedi. Aliyev'in "Gençler için Selçuk Bey örnektir, numunedir. Gençlerimiz Selçuk Bey gibi olmaya çalışacak. Bugün iki numune daha var. Benim kardaşımla ben." sözleri, Başkan Erdoğan'ı güldürdü.

Aliyev'in açıklamalarından öne çıkan kısımlar şunlar:

"YAŞASIN TÜRK AZERBAYCAN KARDEŞLİĞİ"

"Türkiye ile güzel günlerde de zor günlerde de hep beraberiz. Gücümüz günden güne artacak.

"TÜRKİYE'NİN GELİŞMESİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN ADI İLE BAĞLIDIR"

Selçuk Bayraktar gençler için bir örnektir. SİHA'ların rolünü dünyada bilmeyen yoktur. Türkiye'nin artan gücü bizi de güçlendirir. Türkiye'nin uğurlu gelişmesi, inşası, Recep Tayyip Erdoğan'ın adı ile bağlıdır. Aziz kardeşim Erdoğan'a ve tüm konuklarımıza memnuniyetlerimi bildirmek istiyorum. Türkiye ile Azerbaycan bundan sonra ileri gidecektir. Yaşasın Türkiye-Azerbaycan kardeşliği....

ERDOĞAN'I GÜLDÜREN SÖZLER

Gençler için Selçuk Bey örnektir numudedir. Eminim ki bizim gençlerimiz Selçuk Bey gibi olmaya çalışacak. Bugün iki numune daha var. Benim kardaşımla ben..

Etiketler : 0
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX