0530 708 54 54
0530 708 54 54
17 Haziran 2022 Cuma 13:29:00 - Güncelleme:17 Haziran 2022 Cuma 13:30:00

Başkan Erdoğan'dan 81 il başkanına talimat: Yarın seçim olacakmış gibi çalışın

Kaynak: İHA

ABONE OL

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanları ve belediye başkanlarına seçim süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, "Yarın seçim olacakmış gibi özenli, titiz çalışın." ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanlarına yarın seçim olacakmış gibi titiz çalışmaları ve dar gelirli ailelere tek tek ulaşmaları talimatı verdi.

IHA'dan alınan habere göre, Başkan Recep Tayyip Erdoğan, dün gerçekleşen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda partisinin il başkanları ve belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Erdoğan'ın il başkanlarına "sahaya inin, her haneye ulaşın, tek tek gönül alın" talimatı verdiği öğrenildi. Özellikle küskünlere yoğunlaşılmasını isteyen Erdoğan'ın köylerdeki üye sayılarının iyi durumda olduğunu söylediği, büyükşehirlerde de bu başarının yakalanmasını istediği öğrenildi.

Büyükşehirlerin üye sayısını arttırmak için sahada olun talimatı veren Erdoğan, il başkanlarından yarın seçim olacakmış gibi hızlı ve titiz çalışmalarını istedi. Erdoğan'ın ayrıca her il başkanının haftalık bir rapor hazırlamasını, partiden kaç üyenin ayrıldığı, yerine kaç üye kazandırıldığının raporlanmasını istediği öğrenildi. Bu raporlar üzerinden il başkanlarına performans puanı verileceğini söyleyen Erdoğan'ın ekonomik sıkıntı çeken ailelere özellikle ulaşılması talimatı vererek, illerde ne kadar dar gelirli varsa tek tek ziyaret edilmesini istediği öğrenildi.

Etiketler : Başkan Recep Tayyip Erdoğan SEÇİM HAZIRLIK
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX