• BIST
  1496.27
 • Dolar
  7,3879
 • Euro
  8,9490
 • Altın
  437,1880
0530 708 54 54
0530 708 54 54
23 Haziran 2019 Pazar 18:16:00 - Güncelleme:23 Haziran 2019 Pazar 21:16:00

Fatih 23 Haziran seçim sonucu son dakika! Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu oy oranları son durum!

23 Haziran Fatih seçim sonucu araştırması yoğun bir şekilde yapılıyor. Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu son dakika oy oranları tüm İstanbullular tarafından heyecanla araştırılıyor.

23 Haziran Fatih seçim sonucu tüm İstanbullular tarafından merak ediliyor. Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu son dakika oy oranları heyecanlı bekleniyor.Tekrarlanan seçim sonuçları için heyecan dorukta. 

İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

PENDİK SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FATİH SEÇİM SONUÇLARI SON DAKİKA
Fatih 23 Haziran 2019 Belediye seçim sonuçları açıklandı. Sandıkların tamamı açıldığında detaylar haberimizin içerisine eklenecektir. 

İŞTE BİNALİ YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARI
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım, seçim sonuçlarına ilişkin, "Şu an itibarıyla rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum." dedi.

"Şu an itibariyle seçimleri rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum." diyen Yıldırım, şunları kaydetti:
"Bu seçim kampanyası boyunca bizimle beraber yoğun bir çalışma içine giren, elinden gelen bütün gayreti gösteren yakın çalışma arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarına, bizi dinleyen, projelerimizi, vaatlerimizi anlatma fırsatı veren İstanbulumuzun güzel insanlarına teşekkür ediyorum. Aynı zamanda büyük fedakarlık gösteren aileme de bu vesileyle teşekkür ediyorum.

Seçim demek, demokrasi demektir. Bu seçimler de Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur. Elde edilen sonuçlar tabii ki kesin olarak daha sonra açıklanacaktır."

Bu sonuçların İstanbul'a, İstanbul'un geleceğine hayırlar getirmesini dileyen Yıldırım, "Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımızın İstanbul'a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum. Yapacağı çalışmalarda İstanbulluların yararına yapacağı her türlü işte de kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Bunun da bilinmesini istiyorum. Bir kez daha İstanbulluların verdiği kararın gelecek 5 yıl için kadınlarımız, çocuklarımız ve bütün İstanbul'da yaşayan 15 milyon için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.