0530 708 54 54
0530 708 54 54
27 Şubat 2022 Pazar 14:00:00 - Güncelleme:27 Şubat 2022 Pazar 14:36:00

Rus askerler Harkov'da marketi yağmaladı!

Kaynak: İHA

ABONE OL

Rus birliklerinin Ukrayna'nın ikinci büyük şehri Harkov'a girmesinin ardından sosyal medyada paylaşılan bir video dünyayı ayağa kaldırdı. Rus askerlerinin yer aldığı videoda, birliklerin Harkov'daki bir marketi yağmaladığı görülüyor.

Rusya'nın Ukrayna'yı işgali dördüncü gününde... Rus birliklerinin Harkov'a girmesinin ardından şehirde çatışmaların yaşandığı aktarılırken, bir marketin güvenlik kamerasına yakalanan görüntüler dünyayı şoka uğrattı.

Rus birliklerinin Ukrayna'nın ikinci büyük şehri Harkov'a girmesinin ardından kentin sokaklarında çatışmalar yaşanıyor. Harkov yetkilileri, halkı sığınaklarda kalmaları ve sokaklara çıkmamaları konusunda uyarıyor.

Sosyal medyada Rus birliklerin şehirde olduğunu gösteren videolar paylaşılıyor. Paylaşılan videolardan biri, bir marketin güvenlik kamerası görüntülerini gösteriyor. Rus askerlerinin yer aldığı videoda, birliklerin Harkov'daki bir marketi yağmaladığı görülüyor.

Etiketler : RUSYA UKRAYNA ASKER YAĞMA
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX