0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
20 Temmuz 2021 Salı 13:34:00 - Güncelleme:20 Temmuz 2021 Salı 13:37:00

Prens Harry her şeyi anlatacak

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin üyesi Prens Harry hayatını ve kraliyet ailesini anlatacağı bir kitap için 20 milyon dolarlık anlaşma imzaladı.

Prens Harry, 'Doğduğu prens olarak değil, dönüştüğü adam olarak' anılarını kaleme alacağını belirtti.

Guardian'ın haberine göre ailesiyle arası gergin olan ve ABD'ye yeni bir yaşam kuran Prens Harry'nin anılarını aktaracağı kitap anlaşmasını kabul ettiği açıklandı.

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Prens Harry ve oyuncu eşi Meghan Markle, Mart 2020'de kraliyetteki görevlerinden ayrılmış, oğulları Archie ile birlikte ABD'nin California eyaletine taşınmıştı.

İkinci bebeklerini bekleyen çift,kraliyetteki son resmi görevlerinden tam 1 yıl sonra, 7 Mart 2021'de ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştirmişti.

Sussex Dükü ve Düşesi ilk olarak 2. bebeklerinin kız olacağını müjdelerken, ilk bebekleri doğmadan önce sarayda yaşadıkları sorunları anlatmış ve Meghan'ın hamileliği sırasında bebeğinin cildinin "ne kadar koyu" olabileceğine ilişkin sarayda "endişeler" olduğunu bu nedenle de bebeklerine unvan verilmediğini söylemişti.

Çiftin ikinci çocukları Lilibet "Lili" Diana Moundbatten-Windsor ise, 4 Haziran'da ABD'nin California eyaletinde Cuma günü 11:40'ta dünyaya gelmişti.

Etiketler : Prens Harry Sussex Dükü California ABD Meghan Markle
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX