0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
03 Nisan 2022 Pazar 16:00:00 - Güncelleme:03 Nisan 2022 Pazar 16:00:00

Kremlin'den son açıklama: Ukrayna'daki operasyon tüm hedeflerine ulaşacak

Kremlin'den yapılan açıklamada, "Ukrayna'daki askeri operasyon tüm hedeflerine ulaşacak" ifadeleri yer aldı. Rusya-Ukrayna arasında süren barış görüşmelerine ilişkin, "Moskova ve Kiev'in görüşmelerin sonucu olarak bir belge imzalamasını umuyoruz" denildi.

Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik işgali 39. gününde devam ederken, Kremlin'den Ukrayna'daki 'askeri operasyona' ilişkin yeni açıklamalar geldi.

Kremlin açıklamasında, "Ukrayna'daki askeri operasyon tüm hedeflerine ulaşacak" ifadeleri kullanıldı.

Rusya-Ukrayna arasında süren barış görüşmelerine ilişkin, "Moskova ve Kiev'in görüşmelerin sonucu olarak bir belge imzalamasını umuyoruz" ifadeleri kullandı.

Rus gazı dışında başka şeyler içinde Ruble döneminin başlamasının mümkün olduğu belirtildi ve "Putin'e uygulanan yaptırımlar Batı'nın ne kadar 'çılgın' davranabileceğini gösterdi" denildi.

Açıklamada, "ABD istesin ya da istemesin Avrupa Rusya ile diyalog tesis etmek zorunda" ifadelerine yer verildi.

Etiketler : ukrayna rusya saval kremlin
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX