• BIST
  1325.47
 • Dolar
  7,9526
 • Euro
  9,5041
 • Altın
  462,8100
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
28 Kasım 2017 Salı 07:37:00 - Güncelleme:28 Kasım 2017 Salı 08:24:00

İngiliz Kraliyet Ailesi'ne ABD'li gelin! İngiltere Prensi Harry, oyuncu Meghan Markle ile nişanlandı

İngiltere Prensi Harry ile Amerikalı oyuncu sevgilisi Meghan Markle'ın nişanlandığı açıklandı.

İngiltere Prensi Harry ile Amerikalı oyuncu sevgilisi Meghan Markle'ın nişanlandığı açıklandı. Harry'nin babası Galler Prensi Charles'ın ofisinden yapılan açıklamada nişan merasiminin ay başında Londra'da yapıldığı kaydedildi.

Nişan yüzüğünü Prens Harry'nin, annesi Prenses Diana'nın elmaslarından iki parça kullanarak bizzat tasarladığı belirtildi.

Resmi açıklamanın ardından kameraların karşısına geçen 33 yaşındaki Prens Harry, ilişkilerinin hızlı geliştiğini ifade etti:

"Meghan'a inanılmaz hızlı bir şekilde aşık oldum, bu da benim için her şeyin onaylanması anlamına geliyordu. Tüm yıldızlar parladı, her şey harikaydı. Bu güzel kadın adeta tökezledi ve hayatımın içine düştü, ben de onun hayatının. Parçası olduğu işi harika bir şekilde yapacağına inanıyorum. Bu benim için de büyük bir rahatlama anlamına geliyor, çünkü uğraştığı her şeyin üstesinden gelebilecek biri. Harika bir ekibiz, böyle olduğumuzu biliyoruz."

36 yaşındaki Amerikalı oyuncu Meghan Markle, işinin yanı sıra insani yardım çalışmalarındaki rolüyle de dikkat çekiyor. Meghan Markle, insani yardım faaliyetlerini müstakbel eşiyle sürdürecek olmaktan dolayı heyecanlı:

"Henüz birkaç ay önce başladım ve şu anda İngiltere'de çok önemli bir noktaya geldik. Buradaki farklı topluluklarla ve küçük örgütlerle ilgili daha çok şey öğrendiğim için heyecanlıyım. Aynı amaç uğrunda çalışıyoruz, her zaman bu çatı altında çalışma arzusu duymuşumdur. Ve ayrıca İngiliz Milletler Topluluğu ülkelerine de gitmemiz gerekecek. Sanırım henüz işin başındayız.."

Prens Harry: "Evet, yapacak daha çok işimiz var."

Harry - Meghan çifti ilk kez Eylül ayında birlike görülmüştü.

Bahar aylarında evlenmeyi planlayan çift, düğünün ardından Kensington Sarayı'nda ikamet edecek.

Prenses Diana'nın ikinci çocuğu olan Harry, Birleşik Krallık tahtının beşinci sıradaki varisi konumunda. Euronews