• Bist 100
  119689
 • Dolar
  5,9647
 • Euro
  6,5685
 • Altın
  300,5850
İstanbul
8 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA

YAZARLAR

THY'nin 85 yılı

Milli gururumuz Türk Hava Yolları'nın kuruluşunun 85.yılı için hazırlanan reklam filmini izleriniz mi bilmem ama gerçekten harika. İnsanın gözlerini dolduran reklamda bir sporsever olarak beni etkileyen Milli Futbol Takımımızın 2002 Dünya Şampiyonası'nda Şenol Güneş ile elde ettiği müthiş başarı sonrası dönerken Türk hava sahası girişinde jetlerimiz tarafından karşılanışı oldu. THY hep Türk sporurun içinde hissettirdi soluğunu ama 85 yılın hikayesinin özetlendiği reklam filminde de spora vurgu yapılması çok güzel. THY'nin bugünlere gelmesinde katkısı olan herkese alkışlarımızı gönderiyoruz.

ENGELLİLER VE FUTBOL

Geçen hafta yer yokluğundan yazamamıştım. TFF mali kurulunda 3 engelli spor federasyon başkanı da konuşma yaparak engelli futboluna yapılan katkılar için federasyona teşekkür etti. Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Birol Aydın yaptığı duygusal konuşma ile genel kurula gelenleri ağlattı. Engelli sporuna verdikleri destek için başkan Yıldırım Demirören ile federasyon üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'na engelliler adına teşekkür ekmek lazım. Dört engelli federasyona verilen bütçenin yüzde seksene yakın artması onların eseri.

ÜLKER SALONU’NUN ARAZİSİ KİMİN?

Ali Koç Fenerbahçe başkanlığını seçilir seçilmez deneyimli ekibiyle kulübün mali durumunu incelemeye aldı. Kulislerde konuşulan 550 milyon euro denilen borcun 1 milyar euro olduğu söyleniyor. Muammalı konulardan biri de Ülker Salonu arsasının ÜLKER grubunca nasıl Fenerbahçe Kulübüne satıldığı. Bu alışveriş için para çıkışı olmadığı söyleniyor.