YAZARLAR

Galatasaray'da proje üretimi

Galatasaray’da proje üretim kurulu var. 18 genel kurul üyesi, geliştireceği projeleri yönetime sunmak için yola çıktı. Kurul 1.5 ayda ne proje üretti çok merak ediyorum. Malum Galatasaray’da camianın içinde en çok üretilen yönetime sallama dedikoduları da. Bu konuda üretilip kabul gören bir proje varsa bildirirler ise sevinirim.


BİSİKLETTE LASTİK PATLADI 


Bisiklette de işler pek iyi gitmiyor. Son olarak Avrupa Bisiklet Federasyonları Birliği, Lozan'daki toplantısında 27-30 Temmuz tarihleri arasında İstanbul'da yapılması öngörülen Avrupa Dağ Bisiklet Şampiyonası'nı ilgisizlik yüzünden İtalyanlara verdi. Bisiklette tekerlek indi de değiştiren yok.


SAĞIR SULTANA LOCA


Ülkemiz sporunda özellikle kulüplerde öyle vakalar oluyor ki şaşırmamak elde değil. Samsun’da Eski Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'ın girişimleriyle gerçekleşen 23.Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nı izlerken aklıma geldi. Hani sağır sultan duysun denen olayları yaratan yöneticileri bu oyunları izlesin diye VIP bölümüne çağırsalar da izleyip ders çıkarsalar hoş olmaz mı?

Aybars Hünalp Diğer Yazıları