YAZARLAR

Aydınlar-Yıldırım diyaloğu

THY Euroleague dörtlü finaline Acıbadem Grubu sağlık sponsoru olmuş. Mehmet Ali Aydınlar Türk sporuna da sürekli yatırım yapan önemli bir isim. Lakin malum şike sürecinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile arası açılmıştı. İstanbul'da yapılacak finallerde dileriz iki önemli isim arasında tatsız gerginlikler yaşamayız. Netice olarak ikisi de Türk sporuna hizmet  eden isimler.

SPOR YAZARLARI NİYE KANSIZ!

Spor yazarlığını çok seven biri olarak başlığı yazıyı okutması için böyle attım. Geçen cuma Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin eski genel başkanı Naci Arkan açık kalp ameliyatı olacaktı. Atılan onca mesaja rağmen aranan kan bulunamayınca ameliyat ertelendi. Naci başkana kan bulunamama nedeni, spor yazarlarının kansızlığı değil aranan kanın zor bulunan 0 grubu olmasındandı.
 
Gillette ödülleri

Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni dün akşam görkemli bir törenle yapıldı. Kürsüye çıkanlara alkışlarımızı gönderiyoruz. Gillette malum tıraş bıçağı markası. Naçizane fikrimiz spor camiasında tıraş yapanlara da hiciv edici ödüllerin verilmesi. Yılın en iyi tıraş yapan kulüp başkanı, en iyi tıraş yapan federasyon başkanı, en iyi tıraş yapan yorumcusu gibi ödüller olsa hoş olmaz mı?

Aybars Hünalp Diğer Yazıları