• Bist 100
  98.454
 • Dolar
  5,3234
 • Euro
  6,0499
 • Altın
  219,2755
İstanbul
9 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54

YAZARLAR

Alkışlar Beşiktaş'a

Beşiktaş teknolojide büyük başarıya imza attı. Eskiden bu kadar kalabalık topluluğun olduğu yerlerde cep telefonları çekmezdi. 50 bin ziyaretçinin aynı anda 750 Mbps'ye varan hızla internet kullanması teknik mucize. Artık akıllı cep telefonları ile ortamda bulunan cep telefonlarını tespit etmek mümkün. Belki de yeni teknoloji ile Vodafone Arena'da rakip taraftarı tespit edip atılan gol sonrası kızdırma mesajı bile göndermek mümkün olacak.

FUTBOLDA VİDEOLU UYGULAMA

Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören video hakem uygulamasının denemelerine Nisan ayında başlanacağını açıkladı. Değişim elbette iyi bir şey ama pes dedik. Bu federasyon değil miydi ünlü Alman hakem Markus Merk'in yayıncı kuruluşta yaptığı hakem eleştirilerinden rahatsız olan? Pozisyonların hiç tartışılmasını istemeyen federasyon doğruyu bulma adına olumlu bir adım atınca insan seviniyor.
                  

TJK TV'DE İZDİVAÇ PROGRAMLARI

İzdivaç programları televizyonlarda reyting rekorları kırıyor. At yarışları ile ilgiliyseniz Güneş'in eki Tüyocu önemli tüyolar veriyor. Lakin bir de işin magazin kısmı var. Damızlık yarış atlarının çiftleşme ücreti on bin dolarlarla oluyor. Hani diyorum TJK TV de atlarla ilgili izdivaç programları yapsa hoş olmaz