Otopark 1 saat ücretsiz  

İSPARK, Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında 1 saat ücretsiz otopark hizmeti verecek. Bu sayede havalimanı girişlerinde yolcu bekleyen araçların oluşturduğu uzun kuyruklar ve yol açtığı trafik ortadan kalkacak.   

İstanbul havalimanlarına 5 dakika mesafede hizmete açılan yaklaşık 3 bin 500 araç kapasiteli otoparklarda yeni bir uygulama başlatıyor. Özellikle havalimanı girişlerinde yolcu bekleyen araçlar, İSPARK otoparklarına yönlendirilecek. 

RİNG SEFERLERİ KONULACAK 

Otoban kenarında bekleyen araçların trafikte yol açtığı tehlikelerin önlenmesi ve güvenlik sağlanacak sağlanacak. Otoparkla havalimanı arasına ring servisleri konulacak. Sürücüler servisle gelen yolcuları otoparktan alarak hem emniyet şeridinde bekleme yapmayacak, hem de trafiğe sebep olan uzun araç kuyruğu oluşturmayacak. 

VIP BEKLEME SALONU 

Vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve trafik akışına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen uygulamada, iki havalimanında bulunan otoparklarda sürücülere 1 saat ücretsiz hizmet verilecek.Ayrıca otopark içerisinde bulunan ücretsiz internet vb. hizmetlerin de bulunduğu VIP bekleme salonu olacak.