• Bist 100
  96.861
 • Dolar
  5,8336
 • Euro
  6,5577
 • Altın
  239,9592
İstanbul
11 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Nisan 2019 14:59 | Salı

Zalim İstanbul 4.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Kanal D'de Zalim İstanbul 3. son bölüm nefes kesti

Zalim İstanbul 3. son bölüm izleyenlerde gözler Zalim İstanbul 4. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Kısa sürede dikkat çeken Zalim İstanbul son bölüm 15 Nisan akşamı yayınlandı. Sevilen dizi Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlarıyla dikkat çekiyor. Zalim İstanbul 3.bölümde Ablasını sırtından vuran Ceren’in, Cemre’yi soktuğu durum Agah’a kararlarını sorgulatırken, Seher’le tekrar karşı karşıya getirir. Son bölümde ise Agah, anlaşma gereği Ceren ile Nedim'in evlenmesine karar vermişti. Fakat, olaylar onun kararını değiştirmeye yeter. İşte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Zalim İstanbul 4.yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Zalim İstanbul son 3.bölümde Seher ne yapacak? İlk yayınlandığı günden itibaren reyting rekoru kıran Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlarıyla dikkat çekiyor. Zalim İstanbul 3.bölümde Damla elinde Civan’ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir.  Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Zalim İstanbul son bölümde ise nefes kesmişti. İşte son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı…

ZALİM İSTANBUL 4.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

ZALİM İSTANBUL 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ablasını sırtından vuran Ceren’in, Cemre’yi soktuğu durum Agah’a kararlarını sorgulatırken, Seher’le tekrar karşı karşıya getirir.

Damla elinde Civan’ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir.  Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Cemre, Cenk’in her seferinde Nedim’e sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez halde Nedimle yaşadığı karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim’e haykırır, Şeniz bu yüzleşmeden ağır etkilenir.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Cemre kendisine gelen telefonla hayallerinin gerçekleşeceğini sanırken yıkılacağını kestiremez. Seher ve Şeniz’in ağır geçen konuşmasına şahitlik eden Civan’ın içi ezilirken, üzerine kurulan başka bir tuzakla mücadele etmek zorunda kalır. Civan, kendisine kurulan tuzaktan habersiz özgürlüğüne gittiğini zanneder. Yaşadığı korkunç olay elini kolunu bağlarken, Agah Karaçay’ın kapısı bir kez daha çalınacaktır.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

8 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Zalim İstanbul'un son bölümünde Agah, Nedim ile Ceren'in değil Cemre'nin evlenmesine karar veriyor!

Agah, anlaşma gereği Ceren ile Nedim'in evlenmesine karar vermişti. Fakat, olaylar onun kararını değiştirmeye yeter. Hemşire olan Cemre'nin Nedim ile yakından alakadar olması onu mutlu eder. Ceren yerine Cemre ile evlenmesinin daha doğru olacağını düşünür. Nurten'e bu kararını açıklarken onları Ceren duyar. Ağlama krizine yakalanan Ceren, geri dönülmez bir karara imza atar.

 

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Seher, kaynanası Neriman'dan Agah ile olan pazarlığı öğrenir. Ceren'in evlenmesi için Neriman'a verilen para ile soluğu köşkte alır. Agah'ın yüzüne çarptığı paralar ile anlaşmanın bozulduğunu söyler. Ailesi ile köşkten ayrılan Seher, yaşanan bir olay geri dönmesine neden olur.

ZALİM İSTANBUL KONUSU NEDİR?

Zalim İstanbul dizisinde Antakya’dan, İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesi izleyicilere sunulacak. Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında bulunan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesin hayatında değişikliklere yol açacak.

Tam bir Anadolu kadını profilinde olan Seher'in gözünde evlatları çok değerlidir. O kadar ki, bir tek çocuklarıyla ilgili büyük konuşur Seher ,”Hamurlarını toprağımda ellerimle yoğurmuşum! Yanlış yapmaz, günah, haram bilmez benim evlatlarım”… der.

Lojistik sektörünün devleri arasında yer alan Agah Karaçay çocukluğunda geçirdiği kaza sebebi ile tekerlekli sandalyeye mahkum kalan yeğenine memleketinden “gelin” aramaktadır. Teklif evin yadigarı tarafından memleketlisi, babaanne Neriman'a ulaşır. Neriman, Seher'in ölse böyle bir teklifi kabul etmeyeceğini bildiği için, küçük torununu da ikna ederek usta bir düzenbazlığa girişir. Bu esnada Seher'in başına gelecekler izleyici ile paylaşılacak.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT