• Bist 100
  96.861
 • Dolar
  5,8334
 • Euro
  6,5580
 • Altın
  239,9322
İstanbul
11 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Nisan 2019 09:21 | Salı

Yasak Elma 42.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Yasak Elma 41. son bölümde düğün sahnesi damga vurdu!

Yasak Elma 41. son bölüm izleyenler Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapıyorlar. FOX'ta her Pazartesi akşamı yayınlanan Yasak Elma son bölüm izleyenlerden tam not aldı. Sevilen dizi Yasak Elma son bölümde Zeynep zorla evlendiği yetmezmiş gibi Dündar’ın bitmek bilmeyen hırslarına sessiz kalmak zorunda kalıyor. Zeynep’in ortadan kayboluşu dikkatlerden kaçmıyor. FOX TV’nin en iddialı dizisi Yasak Elma yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar merak ediliyor. Yasak Elma 41.bölümde Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi rahat değildir. Asuman, Zeynep ve Alihan’ın yeni bir sorun çıkmadan evlenmesini ister. İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Yasak Elma 42.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma, 15 Nisan Pazartesi akşamı 41. son bölümüyle ekrana geldİ. Yasak Elma yeni bölüm fragmanları ve son bölüm özeti araştırılıyor. Ekranların reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma son 41.bölümde Zeynep kuşkuludur. Yasak Elma izleyicisi her Pazartesi yeni bölümüyle ekran başına kilitleniyor. Yasak Elma 41. Bölümde Alihan’ın yaptıkları Asuman ve Yıldız’ı şüphelendirir. İkisinin şüphesi Zeynep’e sıçrar. Ender’in Kaya’yla olan yakınlaşması Ender’in geçmişle yüzleşmesine neden olur.  İşte sevilen ve yeniden izlemek isteyenler için Yasak Elma izleme linki, son bölüm özeti…

YASAK ELMA 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz. 

YASAK ELMA 41.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi rahat değildir. Asuman, Zeynep ve Alihan’ın yeni bir sorun çıkmadan evlenmesini ister. Alihan’ın yaptıkları Asuman ve Yıldız’ı şüphelendirir. İkisinin şüphesi Zeynep’e sıçrar. Ender’in Kaya’yla olan yakınlaşması Ender’in geçmişle yüzleşmesine neden olur.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ 

YASAK ELMA 40.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dündar, Zeynep’i kaçırıyor. Dündar Zeynep’in yokluğunun fark edilmemesi için de Alihan’a annesinin hasta olduğunu söylemesini istiyor. Dündar düğünde ortalıkta bırakılmasının acısını çok kötü çıkarıyor. Dündar damatlığını Zeynep gelinliğini giyiyor. Dündar Zeynep’i tehdit ediyor. Ve nikah masasına oturuyorlar. Zeynep zorla oturduğu nikah masasında evet demek zorunda kalıyor. Zeynep’in aklında sadece Alihan var ve çok canı acıyor. Zeynep nikah biter bitmez annesini aramak istiyor. Dündar Zeynep’i odaya götürüp kapıyı kilitliyor. Zeynep’in ortalıktan kaybolması herkesi harekete geçiriyor. Alihan sevdiği kadın için harekete geçiyor.

 

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

KAYA: ERİM BENİM OĞLUM DEĞİL Mİ?

Kaya, Erim’le ilgili şüphelerinin peşinden gidiyor. Kaya'nın Erim'le yakınlık kurması Ender'i çileden çıkarıyor. Ender kendini kaybederek ‘hayatımı mahvettim’ diyor ve birlikte oldukları odayı yerle bir ediyor. Kaya sadece gerçeği öğrenmek istiyor. Ender, Kaya’yı yok edeceğine dair yeminler ediyor. Kaya son duyduklarından ve Ender’in halinden artık Erim konusunda emin oluyor. Ender’e “Erim benim oğlum, değil mi?” diyen Kaya büyük yüzleşmeye hazırlanıyor.

 

MUSTAFA’DAN KURTULUŞ YOK

Önce Mustafa’nın tehdidi sonra Zeynep’in kaçırılması peş peşe geliyor. Halit her iki konuyla da baş etmeye çalışıyor. Yıldız ise Asuman'la birlikte Mustafa'dan kurtulmanın yollarını arıyor…

 

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yasak Elma Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT