Yardım gecesi gölgede kaldı

Yardım kampanyası için düzenlenen gecede çapkınlık yapmaya çalışan Cem Yılmaz, kampanyayı gölgede bıraktı. Yılmaz, Elif Dürüst ile yakınlaşırken, Hacı Sabancı da aşk yaşadıklarını inkâr ettiği Zeynep Nazlı Karlı’yla davete geldi.

Yaptığı işler dışında sık sık çapkınlığıyla gündeme gelen Cem Yılmaz, son çıkaracağı filminin öncesinde yine aşk kaçamağıyla gündemde. Eğitim programlarını desteklemek için İstanbul Modern’de düzenlenen Gala Modern gecesine katılan komedyenin, burada cemiyet hayatının ünlü ismi Elif Dürüst ile yakınlaştığı iddia edildi. İkili, gece boyunca birlikte vakit geçirirken, sık sık ta davetin düzenlendiği kokteyl alanının balkonuna çıktı.

Pişti korkusu erken kaçırdı

Aynı davete aşk yaşadığını inkar ettiği Zeynep Nazlı Karlı’yla birlikte gelen Hacı Sabancı, birlikte de poz vererek aşkını ilan etmiş oldu. Davete bir dönem aşk yaşadığı İlkem Öztürk’ün da gelmesi Sabancı’yı panikletti. Pişti olmamak için davet alanında köşe kapmaca oynayan taraflardan Öztürk’ün gala gecesini terk etmesi sonrasında Sabancı rahat bir nefes almıştı. İlkem Öztürk’e Hacı Sabancı, Özge Ulusoy’a tahsis ettiği son model aracı vermişti.