• Bist 100
  119689
 • Dolar
  5,9576
 • Euro
  6,5563
 • Altın
  300,5850
İstanbul
8 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
14 Mayıs 2019 Salı 09:25:00 | Son Güncelleme: 14 Mayıs 2019 Salı 09:25:33

Vuslat 19.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? TRT1’de Vuslat izle 18. son bölümde şok gelişme!

Vuslat 19.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Vuslat izleyicisi yeni bölüm fragmanlarını yakından takip ediyor. Vuslat son 18.bölümde gerçekler açığa çıkıyor! Vuslat son bölümde neler oluyor? TRT1 in sevilen dizisi Vuslat son bölümde Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, Bast adımına ilerlerken, Aziz, aradığı huzurun henüz çok uzakta olduğunu anlayacak ve önüne çıkan engelleri aşmak için gireceği savaştan galip çıkmaktan başka bir şansı olmadığının farkına varacaktır.

Vuslat 19.yeni bölüm fragmanı yayında mı? TRT1’in fenomen dizisi Vuslat yeni bölüm fragmanları ve son bölümde neler olduğu merak ediliyor. Sevilen dizi Vuslat son 18.bölümde gerçekler açığa çıkıyor. Vuslat izleyicisi son bölümde şoke olmuştu. Son bölümde On bir ayın sultanı Ramazan’ın gelmesiyle mahalleyi tatlı bir telaş sararken, Aziz, Salih’i ziyareti esnasında huzurlu anlar yaşar. Yaklaşmakta olan fırtınadan Feride de, Aziz de habersizdir. Sultan’ın ve Fırat’ın verdiği karar ikisini de kötü bir sürprizle karşı karşıya bırakır. İşte fenomen dizi Vuslat yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar+

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

On bir ayın sultanı Ramazan’ın gelmesiyle mahalleyi tatlı bir telaş sararken, Aziz, Salih’i ziyareti esnasında huzurlu anlar yaşar. Yaklaşmakta olan fırtınadan Feride de, Aziz de habersizdir. Sultan’ın ve Fırat’ın verdiği karar ikisini de kötü bir sürprizle karşı karşıya bırakır.

Kerem yeni planını devreye sokmaya hazırlanırken, annesiyle ilgili öğreneceği büyük sır, bütün dengeleri değiştirecektir.

Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, “Bast” adımına ilerlerken, Aziz, aradığı huzurun henüz çok uzakta olduğunu anlayacak ve önüne çıkan engelleri aşmak için gireceği savaştan galip çıkmaktan başka bir şansı olmadığının farkına varacaktır.

VUSLAT KONUSU

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkânını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkânsızlığı ile yüz yüze kalacaklardır.

VUSLAT OYUNCULARI

DEVRİM ÖZKAN KİMDİR?

Devrim Özkan, 1998 yılında Muğla'da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı'nda eğitimini sürdüren Devrim Özkan, oyunculuk kariyerine Rüya adlı dizide canlandırdığı İpek karakteri ile adım atmıştır.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Feride karakterine hayat veren Devrim Özkan, 1.73 metre boyunda ve 52 kilodur.

 

ÜMİT KANTARCILAR KİMDİR?

Ümit Kantarcılar, 10 Ekim 1987 yılında Antalya'da dünyaya gelmiştir. Tam adı Ümit İbrahim Kantarcılar'dır. Oyunculuğa okul tiyatrosunda başladı. Daha sonra Antalya Belediye Tiyatrosu'na geçti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Ümit Kantarcılar, özellikle Pis Yedili dizisinde canlandırdığı Ceyhun karakteri ile tanınmış aynı süreçte ise Kızlar ve Anneleri isimli yarışma programını sunmuştur.

Kendisi gibi oyuncu olan Gamze Topuz ile 2014 yılında evlenen Ümit Kantarcılar'ın bu evlilikten Elis Naz adında bir kızı bulunmaktadır.

Rengarenk, Şehrin Melekleri, Babalar Ve Evlatlar, Pis Yedili, Çakıl Taşları, Yerden Yüksek, Küçük Sırlar ve İki Aile dizilerinde rol alan Ümit Kantarcılar, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Kerem karakterine hayat vermektedir. Ümit Kantarcılar, 1.88 metre boyunda, 81 kilo

 

OSMAN ALKAŞ KİMDİR?

Kıbrıslı Türk oyuncu Osman Alkaş, 3 Kasım 1955 tarihinde Kıbrıs Lefkoşa’da dünyaya gelmiştir. Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nun kurucularındandır ve halen bu tiyatroda aktif görev almaktadır. Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Anabilim Dalı mezunu olan Osman Alkaş, uzun süre çocuk programları, sabah programları, yemek programları ve radyoda kadın programları yapmıştır.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanınan Osman Alkaş; Hayat Şarkısı, Bedel, Kurt Seyit ve Şura ve Eski Hikaye dizilerinde rol almıştır. Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Vuslat dizisinde Tahsin karakterine hayat vermekte olan Osman Alkaş, 1.79 metre boyunda 95 kilo ve Akrep burcudur.