• Bist 100
  96.861
 • Dolar
  5,8334
 • Euro
  6,5580
 • Altın
  239,9322
İstanbul
11 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Nisan 2019 09:19 | Salı

Vuslat 15.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Vuslat izle 14. son bölüm nefes kesti

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Vuslat izleme yolları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Vuslat 14. son bölüm izleyenler Vuslat 15. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapıyor. Vuslat yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Sevilen TRT1 dizisi Vuslat her yeni bölümüyle ekrana kilitliyor. Vuslat 14.bölümde Aziz, belki de yaşamının kırılma noktasındadır. Feride’nin hayatı, Aziz’in zekâsına ve cesaretine bağlıyken, Aziz de zamana ve tuzaklara karşı, nefes kesen bir mücadelenin içerisine girer. Son bölümde ise Sultan karakola girer. Yalçın ‘ın operasyona gittiğini öğrenir. Ancak bu sırada Yalçın çıkagelir. Yalçın Fırat ve Sultan’ı görünce çok şaşırır.

Vuslat 15.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Vuslat son 14.bölümde nefes kesen mücadele! Sevilen dizi Vuslat yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananları merak ediliyor. TRT1’in efsane dizisi Vuslat her Pazartesi yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Bu akşamki bölümde Altan ve Yalçın, beklenmedik bir haberle alt üst olur. Aziz, başına gelen olaylarla ilgili önemli bir bağı, yine Salih ve Abdullah’ın yardımıyla keşfederken, Feride de aile geçmişini ve kolyenin hikâyesini araştırmaya başlar. Son bölümde ise Fırat, Yalçın’a söylemesi gereken bazı acil şeyleri olduğunu ama bunun için nereden başlayacağını nasıl ve nerden duyduğunu sormaması gerektiğini söyler ve ondan söz alır.

VUSLAT 15.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yeni bölüm fragmanı yayında! Vuslat dizisi 15. yeni bölümüyle 22 Nisan 2019 Pazartesi akşamı TRT 1'de olacak

VUSLAT 14.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aziz, belki de yaşamının kırılma noktasındadır. Feride’nin hayatı, Aziz’in zekâsına ve cesaretine bağlıyken, Aziz de zamana ve tuzaklara karşı, nefes kesen bir mücadelenin içerisine girer...

Altan ve Yalçın, beklenmedik bir haberle alt üst olur. Aziz, başına gelen olaylarla ilgili önemli bir bağı, yine Salih ve Abdullah’ın yardımıyla keşfederken, Feride de aile geçmişini ve kolyenin hikâyesini araştırmaya başlar. 

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ  

 

Sultan’ın hastaneden dönüşüyle birlikte köşkte ilk kez hâkim olan sevgi ve aile olma duygusu Faiklerin evinde de başka bir şekilde yansımasını bulmaktadır.

Kerem, babasının adamı olarak bildiği Ali ile Faik’in evinde karşılaşır…  Ardından, yaşadığı şaşkınlıkla bu bağları çözebilmek için harekete geçer.

Tahsin, kaçınılmaz sona doğru yaklaşırken, dayanıp güvenebileceği tek kişinin Aziz olduğuna karar verir. Yıllardır peşinden sürüklediği kendi karanlığına, farkında olmadan Aziz’i de çekmek üzeredir

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 13. BÖLÜM ÖZETİ…

Tahsin’i telefonla arayan kişi işlemin tamam olduğu bilgisini verir. Sultan kendisinden kaçan Fırat’ı takip ediyor. Fırat emniyet binasının önüne gelir. Arkasından gelen Sultan ona iyi olup olmadığını sorar. Fırat ondan yapmasını istediği bir işi olduğunu ondan sonra da herşeyi anlatacağını söyler. Sultan’a karakola girip Yalçın’ı bulmasını söyler.

 

AZİZ KAÇMAK ZORUNDA KALIYOR

Sultan karakola girer. Yalçın ‘ın operasyona gittiğini öğrenir. Ancak bu sırada Yalçın çıkagelir. Yalçın Fırat ve Sultan’ı görünce çok şaşırır. Bu arada Azizi ve Altan eve gelir. Altan içeri girmemek için bahan bulmaya çalışırken Aziz onu kolundan tutup içeri sokar. İçeri girdiklerinde Feride ve Emine’nin konuşmalarına şahit olurlar. Feride’nin yüzündeki ifadeyi görünce gerisin geri evden çıkmak zorunda kalırlar.

 

 

FIRAT: TAHSİN ÖLÜM EMRİNİ VERMİŞ

Fırat, Yalçın’a söylemesi gereken bazı acil şeyleri olduğunu ama bunun için nereden başlayacağını nasıl ve nerden duyduğunu sormaması gerektiğini söyler ve ondan söz alır. Aziz’in babasının onun ölüm emrini verdiğini açıklar. Yalçın Fırat’ı dinledikten sonra “bunun için mi buraya geldin?” deyince Fırat şoke olur. Yalçın’ın sakinliği onu şaşırtmıştır. Yalçın bunun nedenlerini anlatır ve ona teşekkür eder.

 

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE 

Aziz Feride’den olanlar için özür diler. Feride ve Emine ayrıldığı sırada Aziz’in telefonu çalar. Arayan Yalçın’dır. Aziz’e birşeyler olduğunu ama çözeceğini, Fırat’ın da yanında olduğunu söyler. Fırat’ın Tahsin’in ölüm emri verdiğini söylemek için geldiğini kardeşi Sultan’ın da orada olduğunu söyler. Yalçın, Aziz’in aklanması için elinden ne geliyorsa yapacağını söyler ve ardından da yarın onu almaya geleceğini haber verir.

 

HASİBE ALBÜMÜ ALMAYA ÇALIŞIYOR

Meczup Abdullah elindeki kağıdı bir evin kapısının altından içeri yollar ardından çekip gider. Akşam Madam Aneta Hasibe’ye bir fotoğraf albümü gösterir. Albümü gören Hasibe onu elinden almaya çalışır. Aneta vermemek için diretince sandalyeyen geriye doğru düşer ve kendinden geçer. Hasibe çok korkmuştur.

 

YALÇIN KAZA YAPIYOR

Yalçın, Fırat ve Sultan ile birlikte yola çıkar. Bu sırada Kerem’i arayan kişi Fırat’ın ortada olmadığını haber verir. Kerem deliye döner telefonla Fırat’ı arar. Telefonu açan Fırat’a nerede olduğunu sorar. Fırat Kerem ile konuşurken Yalçın frenlerde bir problem olduğunu söyler. Tam o sırada Tahsin de kızı Sultan’ı arar. Ona nerede olduğunu sorar. Sultan Yalçın ve Fırat ile birlikte eve doğru geldiklerini söyler. Tahsin duyduklarına inanamaz. Bulundukları araba kaza yapar. Çarpışma sesini Kerem ve Tahsin de duyar. Tahsin acı ile yere yığılır.

 

KAZA HABERİ HERKESİ PERİŞAN EDİYOR

Aziz Feride’ye onu sevdiğini itiraf ediyor. Bu sırada kaza haberini alan Feride ve Aziz hastaneye koşarlar. Feride kardeşini görür görmez fenalık geçirir. Ameliyata alınmadan önce kardeşine uyanması için yalvarırken Aziz ise Sultan’ın peşinden gitmeye çalışır. Altan onu zorlukla zapteder. Bu arada Kerem de hastaneye gelmiştir. Ameliyathanenin önünde beklemekte olan Aziz, gözyaşları içerisinde kardeşini görmek isteyen Kerem’i zorlukla zapteder.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT