Uslanmaz çapkın

Eşini 8 ay önce Tuba Peksayar'la aldatırken yakalanan Ozan Doğulu kendini zor affettirmişti. Üç çocuk babası müzisyen önceki akşam da iki güzelle eğlence turunda görüntülendi.

Ahmet DÖĞEN 

Kenan Doğulu'nun abisi, ünlü müzisyen Ozan Doğulu çapkınlıklarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü müzisyen 3 yıl önce Duygu Çetinkaya'yla yakalanmış, o dönem hamile olan eşi Ece Doğulu tarafından affedilmişti. 8 ay önce de eşi Ece Doğulu'nun en yakın arkadaşı Tuba Peksayar'la gece kulübünde dudak dudağa görüntülenen Ozan Doğulu 'Fotoğraf yanlış açıdan çekilmiş, Tuba'yla dostane şekilde eğleniyorduk' şeklinde açıklama yapmıştı. Ece Doğulu arkadaşı Tuba'yı sosyal medyada takipten çıkararak iddianın doğruluğunu onaylamış fakat eşini de affetmişti. 

SARMAŞ DOLAŞ DANS ETTİLER
Çapkın müzisyen Ozan Doğulu önceki gece sabaha karşı Karaköy'e geldi. Yanında iki kadın vardı. Araçtan inerken bir anda karşısında basın ordusunu gören Doğulu ve yanındaki kadınlar kaçışmaya başladı. Koşarak mekana giren grup bir saat sonra mekandan tek tek çıktı. Kadınlar mekanda samimi şekilde dans ettikleri Ozan Doğulu hakkındaki soruları yanıtlamadan bindikleri taksiyle gözlerden kayboldu. Yarım saat sonra mekandan ayrılan Doğulu da soruları yanıtsız bıraktı. Gözler Ece Doğulu'ya çevrildi. Ozan Doğulu'nun bu kez nasıl bir savunma yapacağı, eşinin ne tepki vereceği merak konusu oldu.