• Bist 100
  84.596
 • Dolar
  6,0974
 • Euro
  6,8370
 • Altın
  251,6394
İstanbul
19 / 30
0530 708 54 54
0530 708 54 54
26 Nisan 2019 08:00 | Cuma

Kerem Bürsin'le Serenay Sarıkaya aşkı bitti

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'le Serenay Sarıkaya aşkı bitti. 3.5 yıllık ilişkilerini noktalayan çiftin 'Heyecanımızı kaybettik' dediği öğrenildi.  

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin 3.5 yıllık ilişkilerini bitirdi. 2015 yılından beri birlikteliklerini sürdüren çift, magazin dünyasının yakından takip edilen isimleri arasındaydı. Sevgililer Günü'nde Kerem Bürsin'in Serenay'a evlenme teklif ettiği güzel oyuncunun ise 'Evlilik sözleşmesi yaparsak kabul ederim' dediği iddia edilmişti. Çiftin şiddetli bir tartışma yaşadığı Bürsin'in evlenme teklifinde bulunduğuna pişman olduğu da dedikodular arasındaydı. İki aydır aralarında soğukluk olduğu konuşulan ancak yaptıkları açıklamalarla bunu reddeden Sarıkaya ve Bürsin çifti ayrıldı. 

BÜTÜN FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre Kerem Bürsin, dün sabah itibarıyla birlikte yaşadıkları evden de taşındı. Ünlü çiftin yakınlarına, “İlişkimizdeki heyecanımızı kaybettik” dediği öğrenildi. Ayrılığın duyulmasının ardından Sarıkaya’nın Instagram hesabına giren takipçileri güzel oyuncunun yüzlerce fotoğrafı arasında Bürsin’le birlikte göründüğü sadece tek bir karenin bırakıldığını fark etti. 

İDDİAYA YALANLAMA GELMEDİ

Geriye kalan tek kare de çift oldukları dönemde birlikte oynadıkları reklam filmine ait bir çalışmaydı. Dün bir toplantıda görüntülenen Sarıkaya “Ayrılık haberleri doğru mu" sorusuna “Başka zaman konuşalım” dedi. Bu tavrı haberleri doğruladığı şeklinde yorumlandı. 

Serenay Sarıkaya dün sabah  katıldığı toplantıda 'ayrılık' soruları karşısında gülümsemekle yetindi.