Süperstar podyumda

Süperstar Ajda Pekkan, modacı Zeynep Kartal Özçelik'in kendisi için hazırladığı özel koleksiyonu sunmak için, Londra Moda Haftası'nda podyuma çıktı.

Dünyaca ünlü Türk modacı Zeynep Kartal, Ajda Pekkan için hazırladığı 25 parçalık koleksiyonu Londra Moda Haftası'nda özel bir defileyle ilk kez moda severlerin beğenisine sundu. Süperstar Ajda Pekkan da kendisi için hazırlanan defilede podyuma çıktı. Bir hayli heyecanlı olan Pekkan, hem podyumda boy gösterdi hem de şarkı söyledi. Dünyaca ünlü moda tasarımcıları tarafından takip edilen gecede Ajda Pekkan büyük beğeni toplarken podyumda da şarkı söyledi.

Ülkemizi temsil etti 

Mini konserin ardından kameralara konuşan Pekkan, “Ülkemizin ne kadar önemli olduğunu dünyaya bir nebze de olsa tanıtmak istedik. Buradan başladık. Devam edeceğiz. Bu bir başlangıç” ifadelerini kullandı. Modacı Zeynep Kartal ise koleksiyonu Ajda Pekkan ile birlikte hazırladıklarını söyledi. Sözlerine devam eden Kartal “Ajda Hanım'la birlikte yürüdük, şarkı da söyledi. Birlikte ülkemizi çok güzel tanıttığımızı düşünüyorum” dedi.

Podyuma çıkan Süperstar şarkı söyleyerek konukları mest etti