• Bist 100
  119689
 • Dolar
  5,9589
 • Euro
  6,5555
 • Altın
  300,5850
İstanbul
8 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
14 Mayıs 2019 Salı 09:20:00 | Son Güncelleme: 14 Mayıs 2019 Salı 09:20:28

Söz 83.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Söz dizisi izle 82. son bölümde Yavuz şaşkındır- İzle

Söz 82. son bölüm izleyenler Söz 83. yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. Her yeni bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Söz'de bu hafta sürpriz gelişmeler yaşandı. Söz izleyicisi her Pazartesi saat 20.00’da ekran başına kilitleniyor. Oyuncu kadrosunu Deniz Baysal, Tolga Sarıtaş ve Mehmet Özgür gibi başarılı ve yetenekli isimlerin üstlendiği Söz 82.bölümüyle 12 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında yayınlanacak. Söz son bölümde; İstanbul’u bekleyen büyük tehlikenin gerçekleşmesini engellemek için Tim ve Yavuz iki koldan cansiperane bir şekilde zamana karşı zorlu bir mücadeleye girişirler. İşte fenomen dizi Söz yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Söz 83.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Söz 82.son bölümde heyecan dorukta! Söz izleyicisi yeni bölüm fragmanlarını ve son bölümde neler olduğunu merak ediyor. Sevilen dizi Söz 82.bölümde aradan geçen uzun zamanın ardından beklemedikleri bir anda karşılarında Yavuz komutanlarını gören Tim, Erdem’i kurtarmak için Yavuz önderliğinde hiç beklemeden harekete geçer. Söz son bölümde ise TİM ve Yavuz büyük tehlikeye karşı zamanla yarışıyor. Linda büyük plan için harekete geçiyor Dost’tan emir geliyor ve şehrin çeşitli yerlerindeki saldırganlar harekete geçiyor. İşte Söz son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı…

 

SÖZ 83.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.

 

SÖZ 82.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tim, Erdem Komutan’ı kurtarmak için Yavuz önderliğinde harekete geçer.

Aradan geçen uzun zamanın ardından beklemedikleri bir anda karşılarında Yavuz komutanlarını gören Tim, Erdem’i kurtarmak için Yavuz önderliğinde hiç beklemeden harekete geçer.

Büyük patron Di Rabbako’nun yardımıyla ülkeye giriş yapan Linda, Erdem’in tutulduğu yere gitmek harekete geçecekken beklemediği bir sürprizle karşılaşır: Tim Linda’nın bulunduğu havalimanına ani bir baskın düzenler. Linda Yavuz’un başında olduğu Tim’in elinden kurtulmak için her yolu deneyecek fakat bunun bedeli çok ağır olacaktır.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Erdem’in tutulduğu yerin bilgisini öğrenen Tim, hızla yola çıkar ancak kendisini Di Rabbako’nun kurduğu hain bir tuzağın içinde bulacağından habersizdir.

Erdem’in vücuduna bağlı zamana karşı bir bomba vardır ve bu bombanın etkisiz hale getirilmesi için gereken şifreyi sadece Dragan biliyordur. Yavuz’la konuşan Di Rabbako Erdem’e karşılık Dragan’ı ister.

Tim takas için buluşma noktasına gittiğinde planları Erdem'i kurtarmaktır fakat Dragan’ı vermeye niyetleri yoktur.

 

SÖZ 81. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TİM ve Yavuz büyük tehlikeye karşı zamanla yarışıyor. Linda büyük plan için harekete geçiyor Dost’tan emir geliyor ve şehrin çeşitli yerlerindeki saldırganlar harekete geçiyor. Ama bununla da yetinmiyorlar. Albay Erdem, teröristlerin hedefinde. Dost Erdem’in kaçırılmasını emrediyor. Nazlı babasının yokluğunu fark ediyor ve endişe etmeye başlıyor. Tim Albay Erdem’i bulmak için emir alıyor. Ama onları bu görevde bekleyen büyük bir sürpriz var. Tim’in başına yeni bir komutan geliyor.

 

‘GİDERSEN BİR DAHA DÖNEMEZSİN’

Yavuz, kafasındaki sorularla baş edemiyor. Albay Erdem’in alınmasının Tim ve Yavuz’u nasıl çaresiz bıraktığını söylüyor. Yavuz, kardeşlerini yalnız bırakmak istemiyor. Turhan, Yavuz’a gidemeyeceğini söylüyor. Yavuz, Albay Erdem’in işkenceden geldiği hali kabul edemeyeceğini söyleyen Yavuz, Turhan’a ‘bul bir yolunu kardeşlerimin yanına döneyim’ diyerek ikna etmeye çalışıyor. Yavuz’un kararlı bakışları Turhan’ı susturuyor. Yavuz vazgeçmeden ‘yok mu bir yolu’ diyerek sorusunu tekrar ediyor. Turhan Yavuz’a ‘gidersen bir daha dönemezsin’ diyerek onu son kez uyarıyor.

 

SÖZ SON BÖLÜM İZLE 

 

SARI KOMUTAN DÖNÜYOR

Albay’ın kaçırılması büyük bir kriz oluşturuyor ve bu mesele onur meselesi haline geliyor. Tim zor bir güne ve göreve hazırlanıyor. Tim’e bu görevde yeni bir komutanın önderlik edeceği açıklanıyor. Yavuz üniformasını giyinip silah arkadaşlarının karşısına çıkıyor. Bu büyük sürpriz Tim’i çok şaşırtıyor.

SÖZ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Söz dizisi yayınlandığı günden beri Star TV ekranlarında önemli bir hayran kitlesi oluşturdu. Hem hikâye örgüsü hem oyuncu kalitesi hem de askeri konulu bir dizi olması Söz dizisini bir adım öne çıkartıyor. Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik kimdir, nerelidir, dizideki rolleri ne? İşte detaylar...

 

SERHAT KILIÇ DA KADRODA

'Söz' dizisinde Serhat Kılıç, 'Çolak' karakterine hayat verecek. Başrolünde Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı, bir 'Özel Kuvvet Timi'nin hikâyesinin anlatıldığı 'Söz' dizisinde Kılıç'ın hayat verdiği 'Çolak' karakteri, 'Bir terör örgütünün lideridir. 'Çolak'; zeki, kurnaz ve zalimdir. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmez. İlkeleri ve ahlakı yoktur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için Kıdemli Üsteğmen Yavuz'la olan kişisel hesabını görmek için her türlü yolu denemektedir.'

Söz dizisi konusu ne? Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisi oyuncuları kimler? Üsteğmen Yavuz, Savcı Derya, Yarbay Erdem, Eylem Mercier, Dragan Ratkoviç, Üstçavuş Fethi, Üstçavuş Mücahit kimdir, hangi rollerde oynuyor? Asker dizisi Söz yayınlandığı ilk günden beri beğenilerek izleniyor. Her geçen gün heyecan dozunu da yükselten dizinin konusu, oyuncuları ve çekildiği yerler de merak ediliyor. zel Kuvvetler Komutanlığı’nda üsteğmen olarak görev yapan bir askerin nişanlısı, teröristler tarafından haince öldürülür. Üsteğmen bu olaydan sonra bütün teröristlerden nişanlısının öcünü alma kararı verir. Söz dizisi konusu, oyuncuları ve gerçek olaylarla ilgisini sizler için derledik.

 

YAVUZ KARASU (TOLGA SARITAŞ)

Görev: Tim Komutanı

Rütbe: Kıdemli Üsteğmen

Ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekası ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.

 

SAVCI DERYA (DENİZ BAYSAL)

Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlköğretimini Karşıyaka İlköğretim Okulu’nda tamamlayan oyuncu Teğmen Ali Rıza Akıncı Lisesi’nden mezun olmuştur. Sonrasında Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret eğitimine devam etmiştir.

Oyunculukla tanışması ise 2000 senesinde yani daha 9 yaşındayken Karşıyaka Belediye Tiyatrosu ile olmuştur. Burada hem oyunculuk eğitimi almış hem de birçok tiyatro oyununda rol almıştır.

2011 yılında FOX TV’de yayınlanan Derin Sular isimli dizide başrol olarak televizyon dünyasına ilk adımını atan oyuncu; gösterdiği başarılı performansla adından söz ettirmeye başlamıştır.

Akabinde iki adet reklam filminde rol almış ve sonrasında sırasıyla Babalar ve Evlatlar, Kalbim Dört Mevsim, Kayıp Şehir, Aşk Ekmek Hayaller dizileriyle kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. 2014-2015 senelerinde ise rol aldığı Kaçak Gelinler isimli dizide canlandırdığı Kainat Gencer karakteriyle geniş bir hayran kitlesi kazanan oyuncu hemen ardından Show TV’de yayınlanan Beyaz Yalan isimli dizide birbirine tamamen zıt iki farklı karakteri canlandırarak başarılı bir performans sergilemiştir.

 

BAHAR KUTLU (AYBÜKE PUSAT)

Hastane zincirleri olan zengin bir ailenin güzel kızıdır. Tüm bu zenginlik ve şaşaaya rağmen mütevazı ve yardımsever bir doktordur. İstanbul'dan ve ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.

 

EYLEM MERCIER (MERİÇ ARAL)

Annesi Türk, babası Fransız’dır. Bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır. Üniversite yıllarında çeşitli eylemlere katılmış ve defalarca gözaltına alınmıştır. Anarşist, muhalif bir internet gazetecisidir. Bölgede tanışacağı Tim elemanına âşık olunca inandığı her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.

 

ERDEM KORKMAZ (NİHAT ALTINKAYA)

Görev: Tabur Komutanı

Rütbe: Yarbay

En son ve en kritik kararları vermekle yükümlüdür. Askerlerin hayatı için herkesi karşısına almaya hazırdır. Disiplinlidir, katıdır, kuralcıdır. Bütün bunlarla beraber de çok babacandır. Bütün askerlerin her derdiyle tek tek ilgilenir. Ayrıca civardaki köylülerle ilişkileri de çok iyidir.

 

ZAFER YAMAN (ATAKAN ARSLAN)

Görev: Tim Komutan Yardımcısı

Rütbe: Üsteğmen

Lakap: Geveze

Ekibin en çalışkanıdır. Sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Kendi halinde, ketum takılmayı sever. Disiplinin esas olduğu bir aileden gelmiştir.