• Bist 100
  96.861
 • Dolar
  5,8336
 • Euro
  6,5577
 • Altın
  239,9592
İstanbul
11 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Nisan 2019 09:14 | Salı

Söz izle 79.yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Söz 78. son bölümde Yavuz intikam alabilecek mi?

Yavuz ve ekibinin mücadelesini anlatan Söz 78. son bölüm izleyicilerden tam not alırken, Söz 79. yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni Star TV dizisi Söz son bölümde Yavuz öfkeden deliye döndü! Tim ile Yavuz, uzun zaman sonra bir operasyona giriyorlar. Ekranların reyting rekortmeni dizisi Söz son bölümde Derya'nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlamıştı. Derya'yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. İşte Söz yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Söz 79.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Söz son 78.bölümde Yavuz korkusuz davranır! Söz izleyicisi yeni bölüm fragmanlarını merak etmeye başladı. Soluksuz izlenen heyecanı yüksek dizi Söz 78.bölümde Aşık'ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan'ın gönderdiği adamlar Aşık'ı kurtarmak isteyen Tim'i zora durumda bırakır. Son bölümde ise Derya sevdiği adamı korumak için kendini ateşe atıyor. Yavuz Derya’ya ‘yapmadım dediğim her şeyi yaptım’ diyerek büyük itirafına başlıyor. İşte reytingleri alt üst eden dizi Söz yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar…

 

SÖZ 79.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Her pazartesi akşamı ekranların en çok izlenen dizisi Söz 79. bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Heyecan dorukta olan Söz 79. bölüm fragmanı merakla izleyicileri bekliyor

 

SÖZ 78. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz, Derya’nın başına gelenlerin hesabını sorabilecek mi?

Derya’nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar. Derya’yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Mayına basan Aşık’ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan’ın gönderdiği adamlar Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim’i zora durumda bırakır.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Derya’nın Yavuz tarafından hastaneye getirilmesiyle kritik bir ameliyat süreci başlar. Derya hayata tutunma mücadelesi verirken Derya’nın başına gelenlerin hesabını Linda’dan sormak isteyen Yavuz büyük bir öfkeyle harekete geçer.

Linda’nın bulunduğu yüksek korunaklı evi basan Yavuz Linda’ya ulaşmak için önüne çıkan her engeli aşmakta son derece kararlıdır. Korumalar Yavuz’a direnirken Linda son anda kaçmayı başarır. Yavuz’un gazabından kurtulan Linda can güvenliği için Dragan’ın yanına sığınır.

 

Eylem’in Tarık vasıtasıyla Linda’nın bulunduğu yeri öğrenmesiyle Yavuz da hemen peşine düşer. Linda’yı köşeye sıkıştıran Yavuz’un yolu Tim ile kesişir.

Yayın Günü: 15 Nisan Pazartesi

Yayın Saati: 20.00

SÖZ 77. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Derya sevdiği adamı korumak için kendini ateşe atıyor. Yavuz Derya’ya ‘yapmadım dediğim her şeyi yaptım’ diyerek büyük itirafına başlıyor. Derya Yavuz’un sözlerini kabul edemiyor. Derya Yavuz’u sevdiğini ve sadece ona inanmak istediğini söylüyor. Eylem gelip her ikisine de ölümü hatırlatıp sakinleştirmeye çalışıyor. Yavuz ülkesine olan aşkının ona neler yaptırabileceğini bir bir anlatıyor sevdiği kadına…

 

SÖZ SON BÖLÜM İZLE 

 

DERYA GÖREVDEN ALINABİLİR

Yavuz’un istediği son şansı ona veren Derya şimdi çok sevdiği savcılık mesleğini kaybetmemek için savaşıyor. Bu sırada Yavuz da Derya’yı kurtarmak için çabalıyor. Derya'yı düşürdüğü zor durumdan kurtarmak isteyen Yavuz, aynı zamanda El Muğdar'ı geri almak için çabalayan Linda'nın hain planı ile baş etmeye çalışıyor.

KEŞANLI MELİSA İÇİN HAREKETE GEÇİYOR

Keşanlı, Melisa’nın tutsak edildiğini duyuyor. Sevdiği kızı kurtarmak için harekete geçiyor. Tim de Keşanlı’yı bu yolda yalnız bırakmıyor. Melisa’yı Cahit tutsak ediyor. Keşanlı’nın Melisa’yı alması o kadar da kolay olmuyor. Silahların ve ateş hattının ortasında kalan Melisa Keşanlı ve Tim’e emanet

 

LİNDA BOŞ DURMUYOR

Linda’nın hain planı adım adım ilerliyor. Türkiye sınırında düzenlenen canlı yayında sözde devlet ait bayrak dalgalandırılıyor. Uluslararası basında yer alan görüntülerden son TİM operasyona başlıyor. Albay Erdem’in emri ile asılan bayrak indirilerek yerine Türk bayrağı çekilecek. Ve TİM bölgeye gidip tüm bayrakları indiriyor.

 

DERYA VURULUYOR

Yavuz Derya’nın hayatının tehlikede olduğunu anlayınca hemen harekete geçiyor. Ama bu sırada Linda tetikçisini Yavuz’a gönderiyor. Yavuz bir kez daha sevdikleri uğruna kendi canını hiçe sayarak zor bir süreçten geçiyor. Ancak Derya vuruluyor.

 

SÖZ DİZİ KONUSU NEDİR?

Söz dizisi konusu, nişanlısı teröristler tarafından öldürülen Üsteğmen Yavuz'un intikam yemşini etmesi üzerine inşa ediliyor. Bu intikam ateşi ile yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur ve bu kurulan tim anti terör timidir. Timin içinde konusunda en iyi askerler var ve bu timin başında nişanlısı öldürülen üsteğmen Yavuz yer alır.

Timin operasyon esnasında teröristlerle temasları ve bu operasyonlar çevresinde gelişen olaylar dizinin konusunu zenginleştiriyor. Üsteğmen Yavuz, Savcı Derya, Yarbay Erdem, Eylem Mercier, Dragan Ratkoviç, Üstçavuş Fethi, Üstçavuş Mücahit dizinin kahramanları arasında.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT