Sosyal medya savaşları

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler, yorumlara sinirlenince olan- lar oldu. Ezgi Mola ‘estetiklisin’ diyen hayranını tersledi. Seren Serengil, ‘fotoshopsun’ yazan kişiyi haşladı. Demet Akalın’da Fatih Terim paylaşımı için yorumları kapatarak bazı takipçilerine bela okudu. 

Kendi alanlarında başarılı birçok isim, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımları eleştiren hayranlarını tersledi. Ezgi Mola, kendi hesabından paylaştığı fotoğrafının altına “Evet aşırı doğal. Hanımefendinin birçok yerinde estetik var neresi doğal?” yorumunu yapan hayranına yanıt verdi. “Hiçbir yerime estetik yaptırmadım, ama siz nasıl bu kadar eminsiniz” yazan Mola’ya binlerce takipçisinden destek mesajı geldi. Aynı gün içinde bir diğer isim Seren Serengil’i eleştiren bir takipçi de karşılığını aldı. Paylaşımının altına “Fakirin ekmeği fotoshop işte. Para var ama vücut olmayınca ne yapsın” yazınca Serengil çıldırdı. Hemen karşılık veren şarkıcı, “Kıskanmayın bu kadar. Herkes stylist, bütün motorlar olmuş stylist” diyerek şaşırttı.

Takipçisine bela okudu

Aynı dakikalarda bir paylaşım da Demet Akalın’dan geldi. Milli takımdan kovulduğu için uzun süredir gündemde olan Fatih Terim’in doğum gününü duygusal bir mesaj yazarak paylaşan şarkıcı, gelebilecek olumsuz paylaşımlara önceden önlem alarak yorumları kapadı. Yaptığı başka paylaşıma da bir takipçisinin “Eee gırtlağa kadar borç, koca batık normal çalış çalış” demesine çıldıran şarkıcı, “Allah senin bin bir belanı versin” diyerek tepki gösterdi. Akalın'ın bu tepkisine de diğer takipçileri yüzlerce yorum yağdırdı.