• Bist 100
  99.677
 • Dolar
  5,3482
 • Euro
  6,0786
 • Altın
  220,9338
İstanbul
7 / 11
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
19 Mayıs 2018 01:32 | Cumartesi

Son şans!

'Uyuşturucu ticareti'nden hapis cezası alan Gizem Karaca'nın 'İnsanlık Suçu' dizisi apar topar final kararı aldı. Güzel oyuncunun başrol oynadığı 'Hürkuş' filmi de vizyona girmezse kariyeri bitecek.

Ahmet DÖĞEN 

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ve şarkıcı Cenk Eren'le birlikte uyuşturucu ticareti yapmaktan yargılanan Gizem Karaca önceki gün mahkemenin 4 yıl 2 ay hapis kararı vermesiyle şoke olmuştu. İstinaf mahkemesi cezayı onarsa Çağatay Ulusoy ve Cenk Eren'le birlikte hapse girecek olmanın şokunu yaşayan Gizem Karaca'ya bir şok da başrol oynadığı İnsanlık Suçu dizisinin final kararıyla geldi. Gizem Karaca ile Kaan Yıldırım'ın başrolünü oynadığı dizi bu akşam 8. bölümde ekrana veda edecek.

AFİŞTEKİ HALİNİ BEĞENMEMİŞTİ
Dizinin başrol oyuncusu Gizem Karaca'ya 5 yıldır süren uyuşturucu davasında hapis cezası verilmesinin hemen ardından bu kararın alınması manidar olarak bulunurken asıl korku 'Hürkuş: Göklerdeki Kahraman' filminin emektarlarını sardı. Hilmi Cem İntepe ve Gizem Karaca'nın başrolünü oynadığı filmin 25 Mayıs'ta vizyona girmesi bekleniyor fakat dizinin apar topar yayından kaldırılması 'filmle ilgili de olumsuz bir gelişme olur mu' sorusunu akıllara getirdi. Gizem Karaca filmin afişini beğenmemiş 'Yaşlı ve çirkin çıkmışım bu afişi değiştirin' diye ortalığı ayağa kaldırmıştı. Şimdilerde ise tek isteği filmin kazasız belasız vizyona girebilmesi oldu.

Sette kavga çıkmıştı

Türk havacılık tarihinin unutulmaz kahramanı Vecihi Hürkuş'un hayatını konu alan 'Hürkuş: Göklerdeki Kahraman' filminde Miray Daner de yer alıyor. Genç oyuncuyla anlaşamayan Gizem Karaca bu nedenle de sette kavga çıkartmıştı.