Sesimle döver Bilgimle gömerim

Türk Sanat Müziği’nin Divası Bülent Ersoy, kavgalı olduğu Lerzan Mutlu’ya yüklendi. Diva, “Ben onu sesimle döver, bilgimle gömerim” diyerek ateş püskürdü.

Ahmet DÖĞEN 

Sahnelerin güçlü sesi Bülent Ersoy Şişli'de sahne aldığı restoranda davalık olduğu Lerzan Mutlu’ya adeta ateş püskürdü. Geçtiğimiz hafta bir ödül töreninde karşılaşan ve çanta krizi yaşayan ikili arasındaki sular gün geçtikçe ısınıyor. Sahne öncesi kameralara konuşan Diva, Mutlu için “O gol yediği için rahatsızlıklarını belli ediyor. O benim masama geldi, benim çantamla fotoğraf çekildi. Daha sonra Nur Yerlitaş'ın, o Bülent Ersoy'un çantası demesi üzerine fotoğrafı makinesinden silmedi. Ben onu sanatçı olarak görmüyorum. Mekanın içine bakın zınga zıng tıklım tıklım, o kadın burada bırak sahneye çıkmayı kapısından içeri giremez. Bugüne kadar ne okumuş, bundan sonra ne okuyacak. Hangi şarkıyı meşhur etmiş, hangi gazinoda sahne almış? Zaten golü yemiş bir elemansın. İstediğin kadar kıvır fark etmez. Böyle insanlar benim muhattabım bile olamaz, çünkü ben sesimle döver bilgimle gömerim” açıklamalarında bulundu. Sahnede açıklamaları dışında aynalı kıyafetiyle de dikkat çeken Ersoy, “Kıyafetimdeki aynalar tek tek elle kesilerek yapıldı, sahneye çıkıyoruz.

40 KİLOLUK ELBİSE 

Yine her zamanki gibi şarkılarımı seslendireceğim” dedi. Elbisenin 40 kilo olduğu öğrenilen Diva, kıyafetin ağırlığından şarkılarını da zaman zaman oturarak söyledi. Tarkan’ın baba olacağını da sosyal medyadan duyan Diva, “Babaanne oluyorum, en son stüdyoda konuştuk, Almanya'ya gitmişler , bir daha hiç iletişim kuramadık” diye konuştu. 

Lerzan Mutlu ve Bülent Ersoy arasındaki kavga yıllardır devam ediyor. Divanın bu sözleri isi aradaki gerginliği daha da alevlendircek

AMELİYAT OLACAK

Ünlü türkücü Alişan da, Bülent Ersoy'dan önce sahne aldı. “Bülent hanımla aynı sahneyi paylaşmak muhteşem bir şey, o beni arkadan biraz izledi. Hatta bana istek şarkı bile verdi, şimdi ben de onu izleyeceğim” dedi. Mayıs ayında evleneceği sevgilisi Buse Varol'un ailesiyle kendisini dinlemeye gelmesini soran muhabirlere yanıt vermeyen Alişan, yakın zamanda ameliyat olacağını söyleyerek konuyu değiştirdi.