• Bist 100
  96.861
 • Dolar
  5,8334
 • Euro
  6,5580
 • Altın
  239,9322
İstanbul
11 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Nisan 2019 09:25 | Pazartesi

Savaşçı 71.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Savaşçı izle 70. son bölümde neler oldu?

Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Her Pazar akşamı FOX ekranlarında yayınlanan Savaşçı 70. son bölüm izleyicilerle buluştu. Savaşçı son bölüm izleyenlerde gözler Savaşçı 71. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Savaşçı son bölümde Elsa ve Melik kadar Kağan ve Haydar’ı da şaşkına uğratacaktır. Olayların seyri bir anda değişirken, Albay Kopuz gerilimin gittikçe yükseldiği karargahta, oğlunu dua ederek bekleyen Selver’e iyi bir haber verebilecek midir? Savaşçı 70.bölümde ise Astsubay Bayram komutasındaki Kılıç Timi, Lazar ve adamları tarafından pusuya düşürülmüştür. Kılıç Timi bombanın infilak etmesiyle savrulan İlyas’ın şehit mi oldu gerilimini yaşar. İşte Savaşçı yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Savaşçı 71.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Savaşçı izleyicisi Son 70.bölümde neler yaşandığını merak ediyor. Savaşçı yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar dikkat çekiyor. FOX TV’nin en iddialı dizisi Savaşçı 70.bölümde Elsa ve Melik kadar Kağan ve Haydar’ı da şaşkına uğratacaktır. Olayların seyri bir anda değişirken, Albay Kopuz gerilimin gittikçe yükseldiği karargahta, oğlunu dua ederek bekleyen Selver’e iyi bir haber verebilecek midir? Son bölümde ise Çiğdem Teğmen’in ameliyata alındığını haber alan Seyfi acele olarak karargaha çağrılır. Kopuz Albay’ın odasına giren Seyfi’ye acil olarak Irak’a gitmesi talimatı verilir.

SAVAŞÇI 71. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

FOX TV’nin sevilen dizisi Savaşçı’nın 71. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı gibi haberimize eklenecektir.

SAVAŞÇI 70.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kılıç Timi ateş çemberinde!

Astsubay Bayram komutasındaki Kılıç Timi, Lazar ve adamları tarafından pusuya düşürülmüştür. Kılıç Timi bombanın infilak etmesiyle savrulan İlyas’ın şehit mi oldu gerilimini yaşarken, aynı zaman da Kağan ve Haydar komutanlarını kurtarmak için teröristleri bir an önce püskürtmek zorundadır...

 

YENİ BÖLÜM FRAGAMANI İÇİN TIKLAYINIZ  

 

Diğer tarafta ise Elsa ve Melik’in farklı bir saldırı yöntemiyle karşı karşıya kalan Kağan, Yörük Haydar ve Kıbrıslı Batur’un pes etmeye niyeti yoktur. Ancak son anda gelişen beklenmedik bir durum Elsa ve Melik kadar Kağan ve Haydar’ı da şaşkına uğratacaktır. Olayların seyri bir anda değişirken, Albay Kopuz gerilimin gittikçe yükseldiği karargahta, oğlunu dua ederek bekleyen Selver’e iyi bir haber verebilecek midir?

SAVAŞÇI 69. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Çiğdem Teğmen’in durumu kötüye gitmektedir. Bayram Astsubay Funda’ya acil iniş yapmak zorunda olduklarını Çiğdem’in durumunun kötüleştiğini söyler. Funda karargahta Kopuz Albay’ı bilgilendirerek hastaneye acil olarak iniş yapmak istediklerini bildirir. Bu sırada telsiz konuşmalarına şahit olan Doğan gözyaşlarına boğulur. Kopuz Albay Doğan’ı yatıştırmaya çalışır.

 

ÇİĞDEM AMELİYATA ALINIYOR

Funda helikopteri hastanenin bahçesine indirir. Funda’yı acil müdahale odasına alırlar. Doktor ameliyathanenin hazırlanmasını ister. Enfeksiyon tüm vücuda yayılmıştır. Kılıç Timi Çiğdem için dua etmektedir. Çiğdem ameliyata alınır. Doğan ve Kılıç Timi için gergin bekleyiş başlamıştır.

KOPUZ’DAN SEYFİ’YE YENİ GÖREV

Çiğdem Teğmen’in ameliyata alındığını haber alan Seyfi acele olarak karargaha çağrılır. Kopuz Albay’ın odasına giren Seyfi’ye acil olarak Irak’a gitmesi talimatı verilir. Kopuz, Kağan ve Haydar’ın Lazar’ın elinde olduğunu söyleyerek ondan bölgede araştırma yapmasını onları nereye götürdüklerini öğrenmelerini ister.

 

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

 

Bayram Astsubay karısını arara. Hatice’ye Çiğdem’in durumunun çok kötü olduğunu onu ameliyata aldıklarını söyler. Bu sırada Emre, Bayram’ın telefonda konuştuğunu görünce yanına gider. Ona “Kağan ve Haydar’dan haber mi var” diye sorar. Bayram başını olumsuz anlamında sallar ve bekleyeceğiz der. Emre çılgına döner daha ne kadar bekleyeceklerini sorar. Bayram ona sakin olmasını söyler.

 

SELVER KAĞAN’I SORUYOR

Bu sırada hastaneye gelen Selver, Bayram’a Çiğdem’in durumunu sorar. Bayram Çiğdem’in hala ameliyatta olduğunu kendilerinin de beklediğini söyler. Selver, Kılıç Timi’ndeki herkesin orda olduğunu Kağan ve Haydar’ın olmadığını görünce meraklanır. Bayram’a onların nerede olduğunu sorar. Bayram ne diyeceğini bilemez. Sonunda onların görevinin devam ettiğini söyleyince Selver ikna olmaz “Siz Tim değil misiniz? Siz burdasınız onlar niye yok? Yoksa onlara birşey mi oldu? diye sorar.

 

ÇİĞDEM’İN DURUMU KRİTİK

Ameliyattan çıkan doktor, Çiğdem’in durumunu soran Bayram’a hayati tehlikesinin devam ettiğini beklemekten başka yapılacak bir şey olmadığını söyler. Çiğdem’i yoğun bakıma alırlar. Bu arada Haydar ve Kağan teröristlerin arasında Lazar’ın yanına gelir. Haydar’a burada artistlik sökmez deyince suratına okkalı bir tükürük yer. Haydar’a vurmaya hazırlanırken Kağan’ın tekmesiyle kendini yerde bulur.

 

MELİK KENDİNİ TANITIYOR

Olan biteni içerde seyreden Melik dışarı çıkar. Kağan ve Haydar onun kim olduğunu merak eder. Melik yeni patron olduğunu söyler. Ardından “İlerde adımı çok duyarsınız ama okadar vaktiniz olmayacak” der. Kağan ne demek istediğini sorunca olacakları anlatır. Teröristlerden ikisi meydana ağaç kütükleri getirir. Kağan ve Haydar’ı diz çöktürürler. Onları idam edecektir. Kağan Haydar’a “hakkını helal et kardeşim” der o da “helal olsun gardaş sen de helal et” der.

 

KAĞAN VE HAYDAR İDAM SEHPASINDA

Kağan Melik’in yüzüne bakarak “Vatan sağ olsun. Büyük Türk Millet var olsun” derken Haydar da “Tanrı Türk’ü korusun” der. Kağan Haydar’a dönere “Şerefti” derken Haydar da “O şeref bana ait” diye cevap verir. Kağan ve Haydar’ın kafasını idam sehpasına yerleştirirler. Bu sırada Lazar ve Velid Melik’in vereceği kararı merak eder. Melik idamı gerçekleştirecekleri işaretini verir.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT