• Bist 100
  94.405
 • Dolar
  5,9403
 • Euro
  6,6232
 • Altın
  244,9450
İstanbul
12 / 23
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
06 Haziran 2018 01:00 | Çarşamba

Sapık milyonere haddini bildirdi

Azeri bir işadamı oyuncu Özge Borak'a “Seninle bir gece 1 milyon dolar... Hesabını söyle, parayı yatırayım” dedi. Mesajı ifşa eden oyuncu “Pis, hadsiz. Biz onun dizisini çektik canım” diye cevap verdi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı “Binbir Gece” dizisinde Şehrazat karakterine patronu bir gece birlikte olmak için 150 bin dolar vermeyi teklif etmişti. Yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören hatta Arap ülkelerinde reyting rekoru kıran dizi gerçek oldu. 

MOSKOVA'DA YAŞIYORMUŞ
Kendisini Azeri iş adamı olarak tanıtan bir kullanıcı, Özge Borak'ın Instagram hesabına “Moskova'da yaşıyorum. Seninle bir gece 1 milyon dolar... Hesabını söyle, parayı hemen yatırayım” şeklinde mesaj attı. Gönderilen ahlaksız teklif mesajının ekran görüntüsünü paylaşan oyuncu teklifi yapan kişiye şu cevabı verdi: “Çok fazla takipçi mesajı paylaşmam genellikle. Ya çok komikse ya ilginçse paylaşırım. Kadın, erkek fark etmez, herkese olmasa da bazılarına cevap vermeye çalışıyorum, bilen bilir. Ama bu hadsizliğe artık ne desem bilemedim. Pis, hadsiz. En iyisi şunu diyelim; Biz onun dizisini çektik canım…” 
 

AZERİ TAKİPÇİLERE CEVAP 
Özge Borak, Azeri vatandaşlardan tepki alınca bir paylaşım yapma gereği daha duydu. Şunları yazdı: 'Sevgili Azeri vatandaşlar, olayın sizlerle hiçbir alakası yok. Yazılana inanmış da değilim. Kim olduğu, nereli oldğu, yazılanın gerçek olup olmadığı hiç önemli değil. O sebeple adını açıklamadım. Ve yaptığı şaka bile olsa böyle bir şey yazılamaz. Bu yüzden kendisini hadsiz olarak görüyorum. Sırf 'ben Azeriyim' dedi diye bütün Azeriler adına genelleme yapmak en büyük hatadır. Ben sadece böyle insanlar var aramızda ne yazık ki, ne kadar hadsizler diyorum. Bu kadar. “