Roma'da 'evet'

Caner Erkin ile Şükran Ovalı Roma'da sade bir nikahla hayatını birleştirdi. Düğün Mayıs ayında İstanbul'da olacak.  

Tanıştıkları ilk günden itibaren 'evleneceğiz' diyen Caner Erkin ile Şükran Ovalı muradına erdi. Ünlü çift Roma'da düzenlenen nikah töreniyle ömür boyu birlikteliğe 'evet' dedi. Çiftin yakın dostlarının katıldığı nikah töreninde, Şükran Ovalı “Romona Keveza” marka bir gelinlik giyerken, Caner Erkin ise Fendi marka bir damatlık tercih etti.

İkinci kez gelinlik giyecek

5 Ocak'ta arkadaşları ile birlikte İstanbul'a dönecek olan çift dönüşte Baltalimanı'nda kiraladıkları lüks dairede oturacak. Şükran Ovalı ile Caner Erkin aileleri, oyuncu ve spor camiasındaki diğer arkadaşları için de Mayıs 2017'de 5 yıldızlı bir otelde 100 kişilik düğün yapacak. Şükran Ovalı düğünde ikinci kez gelinlik giyecek. 

Roma’da yerel Belediye Nikahı ile dünya evine giren Caner Erkin’in şahidi yakın arkadaşı Celil Can Müftüoğlu, Şükran Ovalı’nın şahitleri ise  Gözde Seda Altuner ve Büşra Pekin oldu. İtalya’da yılın ilk çifti olan Erkin ve Ovalı, dünyada tek olan beyaz renkli antika bir Rolls Royce araba ile Roma’yı turladılar. Şık ve sade bir törenle dünya evine giren çift, yakın arkadaşlarından oluşan 10 kişilik davetlilerle düğün yemeği yedi.