• Bist 100
  87.061
 • Dolar
  6,0554
 • Euro
  6,7620
 • Altın
  248,2754
İstanbul
16 / 25
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
08 Aralık 2017 01:03 | Cuma

Platonik aşk şakaya döndü

Kısa süre önce 'Seda Sayan'ın Mehmet Erdem'den hoşlandığını' itiraf eden Demet Akalın 'Sevgilisi varmış çocuğun, biz de şakaya çevirdik' dedi. Erdem de, 'Umarım şaka yapıyorlardır' dedi.

Ünlü popçu Demet Akalın bir kaç gün önce 'Seda Sayan, birinden çok etkilenmiş. Aşk yaşamaları mümkün değil” diyerek merak uyandırmıştı. Çok geçmeden de o kişinin Mehmet Erdem olduğu ortaya çıkmıştı. Uzun süredir bir ilişkisi olan Mehmet Erdem önceki gün ilk kez bu konu hakkında konuştu. Erdem, “Seda Sayan şaka yapmış olay buraya kadar gelmiş. Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Öyle geldi geçti” dedi. Erdem, muhabirlerin ‘Böyle bir aşka nasıl bakarsınız?’ şeklindeki sorularına  “Özel hayatımdır ve bu konularda konuşmak istemiyorum, sizin de saygı göstermenizi bekliyorum” şeklinde cevap verdi. 

DEMET İKİNCİ BOMBAYI PATLATTI 
Önceki akşam, Maide'nin Altın Günü filminin özel gösterimine katılan Demet Akalın ikinci kez bomba sözler sarfetti. Ünlü popçu, “Sevgilisi varmış çocuğun, bizde şakaya çevirdik. Vallahi Mehmet'in hiçbir şeyden haberi yoktu. Zaten olamaz da bu saatten sonra” diyerek Kadırgalı'nın platonik aşkını bir kez daha doğruladı. 

KADIRGALI ARAYIP ÖZÜR DİLEMİŞ 
55 yaşındaki Seda Sayan, “Dinlemeye gittiğimde sahneden inene kadar Mehmet'ten gözümü çekemedim. Çok tatlı ve sempatik adam. Ben de bunu Demet Akalın'a söyledim, o da durur mu? Mehmet Erdem'i ertesi gün aradım, özür diledim. Mehmet Erdem'in hayatında biri var, 'platonik aşk' diye bir şey yok bana böyle şeyler ters” ifadelerini kullandı.