Padişah kaprisleri bıktırdı 

Kenan İmirzalıoğlu bölüm başı 350 bin lira aldığı 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi, adlı dizinin setinde çalışanlara kan kusturuyor.  

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun uzun bir süre sonra setlere dönmesini sağlayan‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ adlı dizi ocak ayında seyirciyle buluşacaktı ancak sette yaşanan gerginlikler ve yönetmen değişiklikleri buna engel oldu. İddiaya göre, Kenan İmirzalıoğlu sürekli olarak çevresine bağırıyor ve set arkadaşlarına zorluk çıkarıyormuş. Fatih Sultan Mehmet'i canlandıran Kenan İmirzalıoğlu’nun, set saatleri uzayınca yönetmen Altan Dönmez'e sert çıkıp, “Böyle devam ederse, hepiniz gidersiniz” ifadelerini kullandığı ve bu diyalogdan bir süre sonra Dönmez’in görevinden uzaklaştırıldığı ortaya çıktı. Sette yönetmen dahil herkese sert çıkışlar yapan İmirzalıoğlu’nun bölüm başı fiyatını da artırdığı ve 350 bin lira aldığı öğrenildi.

KOSTÜMLER ZAYIFLATTI

'Fatih' rolü için 5 kilo veren Kenan İmirzalıoğlu zayıflamaya devam ediyor. Bir deri bir kemik kalan oyuncu “Diyet yapmadım. Rol gereği ağır kostüm giymekten, at binmekten kilo verdim” dedi.