Ölümden döndü 

Hırsızlar evine girdiği Ece Seçkin'in annesi Lale Seçkin’i öldürmeye çalıştı. Talihsiz kadın, bayılmış gibi yaparak hırsızların elinden kurtulabildi. 

Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde başına gelen hırsızlık olayı nedeniyle üzücü anlar yaşadı. Beylükdüzü'nde bahçeli villasına giren iki maskeli hırsız, Seçkin'in annesini darp ederek öldürmeye çalıştı. Seçkin bu üzücü hadiseyi sosyal medya hesabından açıkladı. Büyük şok yaşayan Seçkin, annesini bir an olsun yalnız bırakmadı. Annesinin sağlık durumunun çok iyi olduğunu söyleyen Seçkin, psikolojik destek alacağını ekledi.

ÜZÜCÜ HADİSEYİ ANLATTI 

Ece Seçkin’in yaptığı açıklama şöyle; “Annem evde yokken maskeli 2 şüpheli şahıs eve girmiş ve annem eve girdiğinde şüphelilerle karşılaşmış. Annemin el ve ayaklarını bağlayan ve saçından sürükleyen şüpheliler annemi üst kata çıkararak yüz üstü yatırıp ağzını 8 kat bağlayarak boğmaya çalışmak suretiyle uyutucu sprey sıkmışlar. Ardından bıçakla öldürme tehdidinde bulundukları annem Lale Seçkin, bayılma numarası yapmış ve hırsızlar evi ön kapısından çaldıkları değerli eşyalarla terk etmişler. Polisin 16 saatlik titiz çalışması sonucunda evimizin anahtarının 4 ay önce karşı villamızda çalışan yabancı uyruklu bir kadın tarafından kopyalandığı ve akrabalarını bizim eve yönlendirdiği ortaya çıktı. Gayrettepe Gasp Büro Amirliği evden çalınan tüm değerli eşyaları Bahçeşehir civarında bir konteynırda buldu. Şüpheli şahsın amcaoğlu olayı itiraf etti ve diğer 2 şüpheli hala aranıyor.” 

Ece Seçkin, emniyet güçleri için “Gayrettepe Polis Karakolu sıkı bir çalışma sonucunda tatsız olayı kısa sürede sonuçlandırdı” diyerek teşekkür etti.