Modacı olacak

Süperstar Ajda Pekkan, önceki gece kendisi hakkında merak edilenleri açıkladı. Reklam filminin müziklerini yapmak için stüdyoya giren Pekkan, yeni yıl için de modaya yöneleceğini söyledi. 

Ahmet DÖĞEN 

Ajda Pekkan, önceki gün Volga Tamöz’ün stüdyosundan çıkarken görüntülendi. Yeni reklam filmi için single çalışması yaptığını söyleyen Pekkan, bir de sürprizden bahsetti. Yeni yılda birçok proje yapacağını söyleyen Süperstar, modaya de el atacağını açıkladı.

BARIŞMALARINA MUTLU OLDUM 

Kendi tasarımlarını görücüye çıkarmaya hazırlandığını söyleyen Pekkan, bu ay içinde basın toplantısı yaparak duyuracağını söyledi. Sürprizi bozmak istemediğini belirten Süperstar, daha fazla detay vererek sürprizi kaçırmak istemediğin söyledi. Son zamanlarda müzik camiasındaki gelişmelere de değinen Pekkan, biten küslüklerin kendisini de çok mutlu ettiğinden bahsetti. Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu’nun barışmasına, “Sezen de Yıldız da benim çok iyi dostlarım, beni çok mutlu etti ikisinin barışması. Çok sevindim” dedi. Bunun dışında yeni albümü için çalışmaların hızla devam ettiğinden bahseden Süperstar, “Birçok düet yapılıyor. Belki bir sürpriz de ben yaparım bir düet de benden gelir” diyerek albümü hakkında tü yolar verdi. Tarkan ve Bülent Ersoy’un düeti sorulduğunda “Belli olmaz belki Tarkan, belki Sezen ya da belki Yıldız’la olur. Sürprizi kaçırmayalım” dedi.

BEN TAM BİR GURMEYİM 

Yoğun geçen günleri için de konuşan Pekkan, yılbaşını evde geçirdiğini açıkladı. “Sahneye çıkmayı canım istemedi” diyen Süperstar, “İşlerim çok yoğun ve spor yapmaya fırsat bulamıyorum. Bu benim canımı çok fazla sıkıyor” dedi. Yemek yapmayı da sevdiğinden bahseden Ajda Pekkan, “Ben tam bir gurmeyim, yemeyi de yapmayı da çok seviyorum” diyerek arabasına yöneldi.