• Bist 100
  119689
 • Dolar
  5,9576
 • Euro
  6,5563
 • Altın
  300,5850
İstanbul
8 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Mayıs 2019 Perşembe 01:28:00 | Son Güncelleme: 16 Mayıs 2019 Perşembe 01:28:12

Kuzgun izle Son 14.bölümde Dila üzgündür Kuzgun 15.yeni bölüm fragmanı!

Kuzgun 15.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Kuzgun son 14.bölümde Dila üzgündür! Sevilen dizi Kuzgun izleyicisini son bölümde ekran başına kilitledi. Sevilen dizi Kuzgun yeni bölüm fragmanları takip ediliyor. Star TV’nin fenomen dizisi Kuzgun’da bu hafta ortalık fena karışır. Kuzgun baygınhaldeki Kartal’ı uyandırmaya çalışır. Gözyaşları içinde gözlerini açması için yalvarır. Kartal sonunda gözlerini açar. Bora, gitmek isteyen Dila’ya engel olur. Dila koluna yapışan Bora’ya onu bırakmasını söyler. Sevilen dizi Kuzgun izleyicisi yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Kuzgun 15.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Kuzgun izleyicisi yeni bölüm fragmanlarını ve son bölümde yaşananları merak ediyor. Star Tv’nin iddialı dizisi Kuzgun her hafta Çarşamba akşamı saat 20.00’da yayınlanıyor. Fenomen dizi Kuzgun son bölümde Bora Dila’nın Kudret ile konuştuğunu duymuştur. Dila’ya Kudret’in kim olduğunu sorar. Dila onu ilgilendirmediğini söyler. Bora Dila’nın elindeki telefonu alaır ve son görüştüğü numarayı çevirir. Karşısına çıkan Kudret tüm ekipleri oraya gönderdiğini söyler. İşte Kuzgun son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı…

 

KUZGUN 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Kuzgun 15. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayıncı kuruluş yayınlar yayınlamaz aşağıdaki sayfadan izleyebilirsiniz…

 

KUZGUN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 13. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Kuzgun baygınhaldeki Kartal’ı uyandırmaya çalışır. Gözyaşları içinde gözlerini açması için yalvarır. Kartal sonunda gözlerini açar. Bora, gitmek isteyen Dila’ya engel olur. Dila koluna yapışan Bora’ya onu bırakmasını söyler. Bora da “Sen çıplak elle dokunabildiğim tek kadındın” der. Dila “Anlıyorum ama bırak” der. Bora’nın bırakmaya niyeti yoktur. Dila’yı daha sıkı tutar. Dila yine bırakmasını ister ve eğer bırakmazsa avazı çıktığı kadar bağıracağını söyler. Bora onu hiçkimsenin duyamayacağını çünkü evde yalnız olduklarını söyler. Dila tedirgin olmuştur. “Sen böyle biri değilsin lütfen yapma” deyince Bora nasıl biri olduğunu sorar. “Sen beni ne kadar tanıyorsun Dila” der. Dila “Lütfen bırak” der. Bora’nın elinden kurtulur. Bora ona bir şans dahi vermediğini söyler ve ardında “Kuzgun seni sevmiyor bile” der. Dila bildiğini söyler ancak Bora niye olduğunu ve ona niye bir şans vermediğini sorar. Bora gözyaşlarına hakim olamamaktadır. Dila Bora’ya herşeyi konuşmayı teklif eder. Bora “Söz mü” der. Dila söz verir. Dila Bora’dan su ister. Bora onun kaçma ihtimaline karşı tereddütte kalır. Dila’dan cep telefonunu ister ve Dila’yı herhangi bir saçmalık yapmaması konusunda uyarır. Bora su almaya gidince Dila diğer telefondan Kudret’i arayarak yardım ister. Kudret ona nerede olduğunu ve ne olduğunu sorar. Dila Bora’nın çiftliğinde olduğunu onun kendisini alıkoyduğunu anlatır. Kudret hemen bir ekip göndereceğini Bora’yı oyalamasını söyler. Kudret ekipleri Bora’nın çiftliğine yönlendirir. Bu arada Kartal kendine gelir. Kuzgun iyi olup olmadığını sorar. Kartal iyi olduğunu söyler. Kuzgun arabanın anahtarını kardeşine vererek hemen gitmesini ister. Kartal onsuz gitmeyeceğini söyleyince Kuzgun hemen gitmesini ister. Kartal ısrar edince işi olduğunu söyleyerek lafını ikiletmemesini ister. Kartal ikna olur. Kuzgun’a kendine dikkat etmesini söyler.

 

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

BORA KUDRET’İ ÖĞRENİYOR

Bora Dila’nın Kudret ile konuştuğunu duymuştur. Dila’ya Kudret’in kim olduğunu sorar. Dila onu ilgilendirmediğini söyler. Bora Dila’nın elindeki telefonu alaır ve son görüştüğü numarayı çevirir. Karşısına çıkan Kudret tüm ekipleri oraya gönderdiğini söyler. Bora Kudret’in sözlerini sesini çıkarmadan dinler. Kudret, telefonun Bora’nın elinde olduğunu anlar ve ona “Dila’nın kılına zarar gelirse kimse seni benim elimden alamaz” der. Bora telefonu kapatır. Bora, Dila’ya “Sen tahmin ettiğimden bile daha cesur bir kadınmışsın. Boynunda ölüm fermanıyla gezecek kadar” der. Telefonu duvara çarpar ve Dila’nın üzerine atılır. Bu sırada Kuzgun çiftliğe ulaşmıştır.

BORA: DİLA’NIN İHANETİNİ ASLA ÖĞRENEMEYECEKSİN!

Bora Dila’ya “Polisle işbirliği yaptığını Kuzgun biliyor mu?” diye sorar. Dial cevap veremez. Bu sırada polis ekipleri çiftliğe doğru gelmektedir. Bora Kuzgun’un bir an önce bu ihaneti öğrenmesi gerektiğini söylerken Dila hiçbir şey yapamayacağını söyler. Diala’ya ona nasıl engel olacağını sorar. Dial onu bırakmasını ister. Bu sırada Kuzgun yaşananlara şahit olur. Bahçede eline geçirdiği demir bir sandalyeyi alarak camı kırar. Dila sonunda Bora’yı ittirerek elinden kurtulur. Camın kırılması ile Bora şoke olur. Kuzgun silahını çıkarıp içeri dalar. Silahını Bora’ya doğrultur “hayırdır. ne oldu senin adamlara” der. Dila “buradan bir an önce çıkmamız lazım “deyince Kuzgun ondan dışarı çıkmasını ister. Bora Kuzgun’a eğer onu öldürürse Dila’nın büyük sırrını öğrenemeyeceğini söyler. Kuzgun şoke olur. Bora “o tetiğe basmadığına pişman olmayacaksın. O tetiğe basarsan Dila’nın ihanetini asla öğrenemeyeceksin. Karın ihanet etti Kuzgun” der. Kuzgun ateş etmeye hazırlanırken birden içeri adamlar gelir. Bora onları görünce “Dila hiçbir zaman senin olmayacak” der. Bora’nın Dila’yı ve Kuzgun’u bayıltırlar. Ardından içeri giren kişiye “Ferman Bey” diye seslenen Bora’yı adamları alnından vurarak öldürür. Kuzgun yarı baygın şekilde Bora’nın yere düşüşünü görür. Adamlar Kugun’un elindeki silahı alarak Bora’yı öldürdükleri silahı onun eline tutuşturur.

 

 

KUZGUN VE DİLA SORGUYA ALINIYOR

Kuzgun kendine gelir. Yerdeki kan izlerini görür. Dila’yı uyandırmaya çalışır. Bu sırada polis ekipleri çiftliğe gelir. Dial kendine gelir. Kuzgun polislere Bora’nın öldürüldüğünü söyler. Polis merkezinde Kuzgun ve Dila sorguya alınır. Bu sırada polisler Kudret’e Bora’nın çiftiğinde kazılmış üç mezar bulunduğunu, bunlardan ikisinin boş birinin dolu olduğunu bildirirler. Dolu olan mezarın mezar taşında Teoman Divitçi’nin adının yazılı olduğu söylenir.

 

DİLA: BORA’YI KİM ÖLDÜRDÜ?

İfadeleri alınan Kuzgun ve Dila koridorda birlikte yürürken karşıdan Kudret gelir. Kudret ikisine bakar ve yanlarından birşey söylemeden geçip gider. Dila onu tanıyıp tanımadığını sorar. Kuzgun’un aklına Boranın öldürülmeden önce Dial ile ilgili ihanet sözleri gelir. Kuzgun Dila’ya bunu sorar. Dila soruyu geçiştirir. Dila Bora’yı kimin vurduğunu sorar. Kuzgun “bilmiyorum” deyince Dial gerçekleri bildiğini ama ondan gizlediğini söyler.

 

FERMAN’DAN KUZGUN’A GÖZDAĞI

Kuzgun Dila’nın ben sana ihanet etmem sözlerinin ardından Bora’yı Ferman’ın adamlarından birinin öldürdüğünü ama Ferman’ın yüzünü görmediğini söyler. Dila bu kez “Behram’ı sen mi öldürdün?” diye sorar. Kuzgun Behramın ölmediğini hayatta olduğunu söyler. Dila Behram ile ilgili gerçeği söylediği için Kuzgun’a teşekkür eder. Birlikte emniyetten ayrılırlar. Kuzgun işyerine geldiğinde telefonu çalar. Arayan Ferman’dr. Kuzgun’a Behram Adıvar ile kendisine doğruyu söylemediği için ona gözdağı verir ve babasına ulaşmak için dediklerini yapmasını söyler.

 

KUZGUN DİZİSİ KONUSU

Kuzgun dizisinde Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise sevgilisi Dila karakterine hayat verecek. Kuzgun tuzağa düşürülerek hapse atılan polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata hayat verecek. Kuzgun ve Dila iki polis arkadaşın beraber büyüyen çocukları olacak ve yıllar sonra yeniden karşılaşacaklar. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir kimlikle yaşamış ve korumalık yapmıştır. Kuzgun babasının intikamını almak için plan yapacak ve düşmanının kızıyla aşk yaşayacaktır.

 

KUZGUN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

 

BARIŞ ARDUÇ(KUZGUN)

 

Barış Arduç 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de dünyaya geldi ve şuanda 32 yaşında. 2011 yılından beri piyasa da olan Barış Arduç Tiyatro sanatçısı Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı ve Ayla Algan’dan tarafından yakışıklılığı ve yeteneği keşfedildi. Barış Arduç’u hatırladığımız ilk dizi ise çok sevilen gençlik dizisi Pis Yedili oldu. Daha sonra Benim İçin Üzülme Bugünün Saraylısı Racon: Ailem İçin dizilerinde ter alsa da çok fazla popülarite yakalayamadı. Aslında Bugünün Saraylısı hayat verdiği Selim rolü tam ona göreydi ama ne yazık ki olmamıştı. Barış Arduç’un beklenen yükselişi ise Kiralık Aşk dizinde hayat verdiği Ömer karakteri ile oldu. Son olarak ise Mutluluk Zamanı filminde Elçin Sangu ile başrolü paylaştı.

 

Kuzgun Yusuf Cebeci isimli bir polis çocuğudur. 8 yaşında ailesinden koparıldıktan sonra sokaklarda büyümüş ve hayatta kalmayı öğrenmiş ve Akça ismiyle başka bir kimlikle yaşamıştır. En yakın arkadaşı tarafından pusuya düşürülerek hapse atılan polis babasının intikamını almak isteyen Kuzgun 20 yıl beklemiş ve intikamını her geçen gün büyütmüştür. Kuzgun yıllar sonra babasının intikamını almak için İstanbul’a gelecek ve düşmanının kızı Dila ile aşk yaşayacaktır. Dila ise Kuzgun’a sokaklarda hayatta kalabilmek için yok ettiğin vicdanı ve kalbini hatırlatacak ve Kuzgun’un tüm planları değişecektir.

 

 

 

BURCU BİRİCİK(DİLA)

 

Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 da Antalya’da dünyaya gelmiştir. Güzelliği ile her dönem ilgi odağı olmayı başaran güzel oyuncu ve manken Burcu Biricik Emre Yetkin ile 2016 yılından beri evlidir. Emre Yetkin Burcu Biricik’in aynı zamanda manajeridir. Lise yıllarında tiyatroya merak salan Burcu Biricik oyunculu çok isterken Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünü kazandı ancak pes etmeyen Burcu Biricik daha sonra Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Burcu Biricik  Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda  Yedi Kocalı Hürmüz oyununda yeteneklerini ve  güzelliğini sonuna kadar ispat edince dikkat çekmeyi başardı.

 

2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasında bu yeteneklerini bir de Türkiye önünde sergileyince artık Burcu Biricik için şan şöhretin apısı sonuna kadar açıldı. TRT 1’de yayımlanan Beni Böyle Sev dizisinde Seda karakterine hayat verdiğinde artık o bir yıldızdı. 2014 yılında Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karkaterine hayat vedi ve artık başrolü hak ettiğini ispat etti. Kanal D dizisi Hayat Şarkısı’nda Hülya karakteri ile ilk başrol deneyimini yaşadı ve büyük başarı yakalayarak ismini dünyaya duyurdu. Son olarak yine Kanal D’de 8. Gün dizisinde kadın başrolde yer aldı dizi tutmasa da Burcu Biricik daha da ünlü olmayı başardı.

 

Dila Kuzgun’un çocukluk arkadaşı ve aşkıdır. Kuzgun’un bir anda ortadan kaybolması ve annesini kaybetmesi ile Dila zor günler yaşamıştır. Dila’nın babası Rıfat onu okuması için yurt dışına göndermiş, yıllarca yurt dışında kalan Dila şimdilerde iyi bir avukat olmuş ve kendine bir büro bile açmıştır. Yıllar sonra karşılaşan Dila Kuzgun’a hala deliler gibi âşıktır; ama kavuşması bir ömür sürecektir.

 

CANER ŞAHİN(KARTAL)

 

Caner Şahin son olarak Nefes Nefese dizisinde hayat verdiği Avukat Salih karakteri ile çok beğenilmiştir. Caner Şahin’in en çok tanındığı dizi ise Babam ve Ailesi dizisinde hayat verdiği aykırı bir genç olan Kadir karakteridir.  1992 de Eskişehir’de dünyaya gelen Caner Şahin şuanda 27 yaşındadır. Caner Şahin daha 2016 yılında hayatımıza girmiştir. Daha önce İstanbul Teknik Üniversitesi’ne Makine Mühendisliği bölümünde eğitim alırken mühendisliğin kendisine göre olmadığını anlayan Caner Şahin okul değiştirip İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümüne girmiştir.  Caner Şahin kısa bir tiyatro deneyiminden sonra Babam ve Ailesi dizisinde yer alarak ünlü olmayı başarmıştır.

 

Kartal Kuzgun’un kardeşidir. Asi ruhlu bir gençtir; ama babası ve abisinin intikamını almaya çalışmamıştır; çünkü arkasında tek başlarına kalan anne ve kardeşini bırakmak istememiş her zaman ekmeği peşinde koşarak annesini mutlu etmeye çalışmıştır.