Kavga da barış da horozlu oldu 

Lider'in annesi Didem Şahin, 'Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün' diyerek İrem Derici ile gemileri yakmıştı. Şahin, bu kez de horozlu pasta ile İrem'in yaş gününü kutladı.  

'İstenmeyen gelin' ilan edilen İrem Derici, müstakbel kayınvalidesi Didem Şahin'le arasındaki buzları eritti. Didem Şahin eşi Selami Şahin'le beraber tüm aileyi topladı ve evinde gelin adayı İrem Derici'nin 30. yaş gününü kutladı. Pasta ise çok manidardı. Didem Şahin, oğlunun İrem Derici’yle aşk yaşadığı gündeme gelince attığı “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” şeklindeki tweet’iyle tepki çekmişti.

KRALLARIN BİLE GİREMEDİĞİ KALE

İrem'in pastasında yer alan horoz figürü herkesi şaşırttı. Kayınvalidesiyle kadeh tokuşturan İrem, gözyaşlarını tutamadı. İrem, adaşı olan görümcesiyle doğum günü partisinde çok iyi anlaştığı da ortaya çıktı. Ayrıca ünlü şarkıcı, instagramda mutluluğunu; “Gün gelir ‘aile kralların bile giremediği bir kaledir’ sözünün ehemmiyetini anlarsın. Bugün anladım. Mutluluktan ağlamak ne güzel şey” notuyla paylaştı. Takipçileri de, “Ne horozmuş be! Bir yıldır kavgası sürüyor” şeklinde yorumlar yazdı.