• Bist 100
  96.861
 • Dolar
  5,8334
 • Euro
  6,5580
 • Altın
  239,9322
İstanbul
11 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Nisan 2019 09:26 | Pazartesi

Kardeş Çocukları 12.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Kardeş Çocukları son 11.bölüm izle savaş başlıyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Kardeş Çocukları 11. son bölüm izleyenler Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapıyor. Kısa sürede izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Kardeş Çocukları izleyicilerle buluştu. Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanları ve son bölümde neler oldu merak ediliyor. Kardeş Çocukları 11.bölümde Ümran ve Umay arasında kıran kırana annelik savaşı başlıyor. Hayat’ın, Cemal’i görmesiyle birlikte kabusa dönen lansman gecesi, Hayat’ın kanında uyuşturucu bulunmasıyla Ümran ve Umay için bambaşka bir sınava dönüşür. Son bölümde ise Cemal, Ümran'ın peşinden ayrılmıyor. İşte Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Kardeş Çocukları 12.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Kardeş Çocukları son 11.bölümde Hayat gerçeği öğreniyor. Sevilen ve reyting rekoru kıran dizi Kardeş Çocukları son bölümde izleyici ekran başına kilitlendi. Kardeş Çocukları 11.bölümde . Ümran, Cemal’in gölgesi altında, Hayat’ın madde kullanmadığını ispatlamak için çırpınırken, Umay ve Hayat ilk kez karşı karşıya gelir. İşte Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

 

Kardeş Çocukları 12. yeni bölüm fragmanı geldi...

KARDEŞ ÇOCUKLARI 11.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ümran ve Umay arasında kıran kırana annelik savaşı başlıyor

Hayat’ın, Cemal’i görmesiyle birlikte kabusa dönen lansman gecesi, Hayat’ın kanında uyuşturucu bulunmasıyla Ümran ve Umay için bambaşka bir sınava dönüşür. Ümran, Cemal’in gölgesi altında, Hayat’ın madde kullanmadığını ispatlamak için çırpınırken, Umay ve Hayat ilk kez karşı karşıya gelir. Teyzesiyle ilgili ilk hayal kırıklığını yaşayan Hayat, annesine sığınırken, İdil’in oyununun ortaya çıkması Yıldırım için yıkıcı olur.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Bir zaaf anında, Cansel’in ağına düşen Reşat ise Umay’ı cezalandırmak için riskli kararlar almaya devam eder. Reşat ve Umay arasında soğuk savaş başlarken, Umay ve Ümran arasındaki savaş ise alev alır. Umay, Hayat’ın kendisine tavır alıp annesine sarılmasını kıskanmaya başlar. Diğer yanda İdil, Volkan ve Hayat arasında yaşananları Hayal’in gözüne sokarken, Yıldırım’ın Ümran’a olan ilgisinden rahatsız olan Rezzan kendini bir anda geçmişten gelen büyük sırla yüz yüze bulur. Ümran ve Umay arasında kıran kırana annelik savaşı başlarken, Yıldırım’ın attığı beklenmedik adımla, Hayat’ın kalbindeki ‘’Umay Karay efsanesinin’’ sonu gelir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Cemal, Ümran'ın peşinden ayrılmıyor. Hatta evin önüne kadar geliyor. Ümran Hayat'I görünce arabaya binmek zorunda kalıyor. Yıldırım da uzaktan olanları izliyor ve onları takip ediyor. Yıldırım trafik polisi Ümran ve Cemal'I durdurmuşken arabasından inip ikisinin karşısına çıkıyor. Ümran, Cemal'I Yıldırım'dan uzak tutmak istiyor. Ümran bu zor sınav ile baş etmeye çalışıyor. Cemal'in Ümran'a karşı kıskançlığı daha da artıyor.

 

UMAY İLE REŞAT ARASINDA ŞİRKET KRİZİ

Umay ile Reşat arasında büyük bir kriz daha çıkıyor. Umay tekstil fikri ile ailede de ortalığı karıştırıyor. Lebriz Umay'ın şirket içinde şirket atılımından hiç hoşlanmıyor. Şirket krizi yeni sürprizler getiriyor.

 

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE 

 

UMAY'IN BÜYÜK GECESİ

Umay Rezzan'ın gözüne Hayat'ı soka soka markasının tanıtımına hazırlanıyor. Hatta fikri de ondan aldığını söyleyen Umay hazırladığı koltuk kumaşlarından gençleri giydiriyor. Hayat ve Hayal de bu nedenle podyuma çıkmaya hazırlanıyor. Umay'ın gövde gösterisi yapmaya hazırlandığı büyük gece başlıyor. O gece de Ümran da güzelliği ile göz dolduruyor. Yıldırım gözlerini Ümran'dan alamıyor. Ümran ve Yıldırım arasındaki yüksek tansiyonu fark eden Rezzan'ın dikkatini Ümran'a veriyor. Bu arada Cemal de orada.

HAYAT'IN ZOR ANLARI

Ve Hayat ile Hayal Umay'ın istediği üzerine podyumda fırtına gibi esiyor. Hayat, Hayat için Volkan'dan uzak durmaya çalışıyor. İdil podyuma çıkmaya hazırlanan Hayat'a büyük bir tuzak kuruyor. İdil, Hayat'a ilaç içiriyor. Hayat aşırı tedirgin haliyle herkesin dikkatini çekiyor.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT