• Bist 100
  119689
 • Dolar
  5,9588
 • Euro
  6,5583
 • Altın
  300,5850
İstanbul
8 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Mayıs 2019 Çarşamba 01:29:00 | Son Güncelleme: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 01:29:25

Kadın izle 62. son bölümde Bahar'dan büyük itiraf! Kadın 63.yeni bölüm fragmanı!

Kadın 63. Yeni bölüm fragmanı geldi mi? Kadın izleyicisi yeni bölüm fragmanlarını ve son bölümde neler olduğunu merak ediyor. Sevilen dizi Kadın 62.bölümde Sarp’ın Saray Apartmanı’na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif’e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Çünkü Sarp ve Arif’in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir. İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Kadın 63.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Kadın son 62.bölümde Bahar’dan şok itiraf var. FOX TV’nin iddialı dizisi Kadın izleyicisini son bölümde ekrana kilitledi. Kadın 62.bölümde Sarp’ın Saray Apartmanı’na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif’e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Kadın son bölümde ise şok gelişmeler yaşandı.

 

KADIN 62.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

62. Bölüm Özeti

Sarp’ın Saray Apartmanı’na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif’e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Çünkü Sarp ve Arif’in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir.

Arif’in, Bahar’ın Sarp’a karşı duygularının kalmadığını düşünmesi ve bunu Sarp’a açıkça söylemesi Sarp’ı oldukça kızdırmıştır. Sarp ve Arif arasındaki tartışma bu olayla daha da büyüyecektir.

Doruk’un sünnet düğünü hazırlıkları sırasında yaşanan kötü bir sürpriz ise işleri iyice karıştıracaktır.

 

KADIN 61. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, kocası olarak Sarp’ı affedemese de çocuklarının babası olarak affediyor. Sarp’ın birçok konuda suçsuzluğuna inandığını da söylüyor. Ancak bu kadar çabuk evlenmesini kabullenemiyor. Bahar ile Sarp arasındaki buzlar böylece erimeye başlıyor. Arif ile Bahar arasına ise yeni tavırlar yeni sözler yeni olaylar giriyor. Sarp, çocuklarına ve Bahar’a daha yakın olabilmek için Münir’İ mahalleye gönderiyor. Münir mahallede kiralık daire arıyor ve Arif’e gidiyor. Münir iki çocuğu ile bir adamın kalabileceği yer isterken Arif, Bahar’ın oturduğu apartmanı işaret ediyor.

 

KADIN SON BÖLÜM İZLE

SARP, BAHAR’A KOMŞU OLUYOR

Sarp çocukları okula bırakmak hem de yeni evini göstermek için Baharlara gidiyor. oruk ve Nisan babalarını kapıda karşılıyor ve Sarp onları yeni evlerine götüreceğini söylüyor. Çocuklar heyecanla evden çıkarken, Bahar camdan ona seslenen Ceyda ile konuşuyor. Arif de onları dinliyor. Bahar çocukları okula babalarının götüreceğini söylüyor. Ancak halen apartmandan çıkmamalarına endişeleniyor. O sırada Sarp ve çocuklar Bahar’ın üst katındaki daireden cama çıkıyorlar. Nisan ve Doruk sevinçle annelerine seslenirken Sarp, Arif’e imalı bir bakış atıyor. Yeni kiracının Sarp olduğunu öğrenen Arif ise büyük bir şok yaşıyor. Bahar da bu duruma seviniyor. Çünkü çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğunun önünde tutuyor.

 

ŞİRİN’DEN ŞOK İMA

Bahar ve Sarp çocuklarla beraber Hatice’lere yemeğe gidiyor. Masada bir kamp konusu açılıyor. Doruk ve Nisan babaları ile kamp planı yapıyorlar. Bahar’ın da onlarla gelmesini istiyorlar ama Bhar bu fikre yanaşmıyor. Şirin kendini öne atarak ‘ben gelirim’ diyor. Masada herkes buz kesiyor ve Bahar’ın sinirleri bir kez daha alt üst oluyor. Enver, Şirin’i susturuyor. Bahar çocukları odalarına gönderiyor ve Hatice, Enver, Sarp Ve Şirin’i toplayarak yalansız bir şekilde tüm olanları konuşmak istiyor. Sarp, Şirin için ‘benim için öylesine bir kızdı’ diye söze giriyor. Şirin bu sözleri gülerek karşılıyor. Bahar da hemen konuyu fotoğraf mezvzusuna getiriyor. Tabi Şirin yine rahat durmuyor ve Sarp ‘bilmiyorum’ derken, Şirin ‘ben de öteki fotoğraflar zannettim aklım çıktı’ diyor. Sarp donup kalırken Bahar öteki fotoğrafların ne oldığunu öğrenmek istiyor.