Irmak'ı unuttu 

Hadise'nin ardından Irmak Atuk'la aşk yaşayan Hakan Sabancı önceki akşam üç güzelle yakalandı. Çapkın iş adamı, görüntülenmekten çekinmedi.  

Ahmet DÖĞEN

Aslışah Alkoçlar'dan sonra Eliz Sakuçoğlu ve Hadise'yle aşk yaşayan Hakan Sabancı son olarak da eski manken Irmak Atuk'la birlikteydi.

YEMEK YİYİP EĞLENMEYE GİTTİLER

Aşklarını gizleme gereği de duymayan ünlü çiftin bir aylık aşklarını noktaladığı dedikodusu kulaktan kulağa dolanırken Hakan Sabancı önceki gece üç güzelle yakalandı.  Etiler'de bir mekanda kuzeni Fethi Kamışlı ve bir erkek arkadaşıyla birlikte 3 güzelle yemek yiyen Hakan Sabancı çıkışta gruptaki sarışın kadınla daha samimiydi. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Sabancı gazetecilere, “İyi akşamlar, kolay gelsin” diyerek VIP aracına geçerken sarışın güzel objektiflerden yüzünü saklayarak ünlü iş adamının yanına oturdu. 

Hadise'nin sırılsıklam aşık olduğu iddia edilen Hakan Sabancı'yla ilişkisi bir dargın bir barışık sürüyordu. Bir ay önce Irmak Atuk'la aşk yaşamaya başlayan Hakan Sabancı yüzünden Hadise'nin sıkıntılı günler geçirdiği belirtiliyordu.