İhanetin bedelini ödetecek

'Şiddetli geçimsizlik' kararıyla boşanan Demet Şener 'Geçimsizlik değil ihanet' dedi. İbrahim Kutluay'ın evliyken yasak aşk yaşadığını iddia ettiği Edvina Sponza'ya tazminat davası açtı.

Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanma davasında mahkeme kararını verdi ama Demet Şener alınan kararı Yargıtay’a taşıdı. Zina ve aldatma ve haysiyetsiz yaşam sürme üzerine dava açan Demet Şener, 19 Ocak'ta sonuçlanan davada şiddetli geçimsizlikten boşandığı halde, mahkeme Türkiye'nin gördüğü en yüksek tazminatını verdi. Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın yasak aşk yaşadığı, kendisini mağdur eden Edvina Sponza'ya da hem maddi hem de manevi tazminat davası açtı.

DURUŞMA 6 MART'TA YAPILACAK

6 Mart Salı günü Çağlayan Adliyesi'nde saat 10.30'da görülecek dava dosyasında Edvina Sponza'nın İbrahim Kutluay ile çekilmiş fotoğrafları, tüm mesajları, Demet Şener'in evine Edvina Sponza'nın özel şoförüyle gönderdiği delilleri mahkemeye sunacağı öğrenildi. Her davaya giden Demet Şener'in bu davaya da katılması bekleniyor. Tüm delillerin sunulacağı ve şahitlerin dinleneceği davada, Edvina Sponza davanın basına kapalı yapılmasını mahkemeden talep ettiği halde olumsuz yanıt aldı.