Hızlı koştu çabuk yoruldu

Ünlüler camiasındaki arkadaşlarının mahremini, sırlarını hatta kendisine attıkları özel mesajları bile ekranda deşifre ederek gündeme gelmeye çalışan Deniz Akkaya programdan ayrıldı. 

Sivri dilli açıklamaları ile magazin gündemini meşgul eden Deniz Akkaya dün sabah itibariyle sunduğu sabah programından ayrıldığını duyurdu. Ünlüler dünyasındaki tüm arkadaşlarının sırlarını deşifre eden, kendisine atılan şahsi mesajları canlı yayında okumaktan çekinmeyen Akkaya büyük tepki çekmiş, pek çok isimle mahkemelik olmuştu.

FORMATI ELEŞTİRDİ

Geçtiğimiz günlerde Akkaya’nın sert yorumları nedeniyle programdan ayrılacağı haberleri basına yansımıştı. Resmi açıklama Akkaya cephesinden geldi. Duyuru yazan bir fotoğraf paylaşan ünlü manken, şu açıklamayı yaptı: “Değerli dostlar; Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede fenomene dönüştürdüğümüz programdan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile paralellik göstermektedir; içerik ve konuların işleniş şekli ve formatın gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları, meslek mevzuatları yanında ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belki de bir yayıncıdan beklenen profesyonelliği yerine getirmekte zorlanmamdır.

ŞOV DEVAM ETMEMELİ

 Hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir. Bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan, geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki duruşumu burada devam ettiriyorum! Benim için yarın yas günüdür; şov da her zaman devam etmemelidir…”