Hasret bitti

Son 3-4 yıldır hiçbir dizi teklifini kabul etmeyen Fahriye Evcen, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç ve Hazal Kaya yeni dizilerle ekrana gelecek. 

'Adını Feriha Koydum' dizisiyle şöhreti yakalayan Hazal Kaya Maral'da da yer almış sonrasında hiçbir projeyi kabul etmemişti. Bir süredir aşçılık eğitimi alan güzel oyuncu bu sezon ekranda olacağını müjdeledi. Oyuncu, aile temalı ‘Shameless’ dizisinin yerli uyarlamasında oynayacak. ‘Umutsuz Ev Kadınları’nın senaristi Meryem Gür’ün kaleminden ekrana yansıyacak olan yapımda Hazal Kaya, Fiona Gallaher karakterini canlandıracak. Fiona Gallagher, kardeşlerin en büyüğü olup, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken bir karakter olarak izleyiciyle buluşuyor. Ekrana dönen bir diğer isim Serenay Sarıkaya...

ORTADOĞU ONUN PEŞİNDE

Medcezir dizisinin ardından ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Fiçipi adlı dizi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Son dizi sürprizi de Fahriye Evcen'den geldi. Kısa süre önce Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı Ölene Kadar adlı dizinin yapımcıları ile el sıkışan Fahriye önceki gün dizi için yaptığı fotoğraf çekiminden kareleri basınla paylaştı. Yaklaşık iki yıldır ekrandan uzak kalan Fahriye Evcen’in ekrana dönüşü büyük ilgi uyandırdı. Evcen, “Ölene Kadar” dizisinde genç ve başarılı avukat Selvi karakteri ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanırken; Ortadoğu’dan reklam teklifleri de gelmeye başladı. 12 Ocak Perşembe akşamı izleyici ile buluşacak olan dizide, Fahriye Evcen, 'Avukat Selvi' karakterini canlandıracak.