Gitti Lindsay geldi Merve

Murat Dalkılıç'tan boşanan Merve Boluğur'un Faruk Sabancı'yla yakınlaştığı iddia edildi. Ünlü DJ, Hollywood starı Lindsay Lohan İstanbul'a geldiğinde onunla kaçamak yapmıştı.

Ahmet DÖĞEN 

Güzel oyuncu Merve Boluğur şarkıcı Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra sessizliğe gömülmüştü. Ünlü oyuncu önceki gün kendine ait ruj markasının tanıtımını gerçekleştirdi. 'Ben 15 yaşından beri kırmızı ruj sürüyorum “Merve Boluğur kırmızısı” diye bir trend yarattım bu benim için bir öncü fikir oldu. Artık kendi markam var' dedi.

PARTİ BOYUNCA BAKIŞTILAR

Merve Boluğur aynı günün akşamında da Sudi Etuz’un Sonbahar/Kış 2018 defilesini izleyip ardından after partiye katıldı. Partide Faruk Sabancı'yla sürekli bakışmaları gözlerden kaçmadı. Bir süredir gittikleri mekanlarda karşılaştıkları öğrenilen ikilinin bu durumları 'yeni bir aşk başladı' dedirtti. Faruk Sabancı birkaç ay önce Hollywood yıldızı Lindsay Lohan'la İstinye'de buluşmuş çıkışta görüntülenince büyük panik yaşamıştı. Ünlü model ve oyuncu Lindsay o buluşmada tanınmamak için başını kapatmıştı ve buluşmaları uzun süre konuşulmuştu. Ünlü DJ'in gönlünü şimdi de Merve Boluğur'a kaptırdığı iddia edildi. 

KENDİSİ MARKAYMIŞ

Merve Boluğur 'Lütfen benim için artık iş kadını ve oyuncu yazarsanız sevinirim, ben zaten bir markayım' şeklinde cümle kurarak herkesi şaşırttı.

Faruk Sabancı'yla Lindsay Lohan birlikte yakalanmıştı.