• Bist 100
  103.407
 • Dolar
  5,4665
 • Euro
  6,2322
 • Altın
  230,1313
İstanbul
5 / 12
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Mart 2019 09:54 | Cumartesi

15 Mart Gelinim Mutfakta son puan durumu tablosu yayında! Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu kim elendi?

Gelinim Mutfakta puan durumu tablosu gün içinde yayınlandı! Kanal D’nin reyting rekortmeni Gelinim Mutfakta’da bugün final heyecanı yaşandı. Cuma günü haftanın birincisi belli oldu ve çeyrek altını kazanan açıklandı. Fatih Ürek’in eğlenceli sunumuyla gerçekleşen Gelinim Mutfakta 15 Mart'ta bugün kim birinci oldu belli oldu. Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta izleyicisini bu hafta yine ekrana kilitledi. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen programı Gelinim Mutfakta'da Gülcan, Güneş ile uğraşmaya devam ediyor! Gülderen Hanım ve Ezgi arasında yemek tadımı sonrasında küslük yaşanıyor!Gelinim Mutfakta son bölümde heyecan doruktaydı! Peki Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Kim elendi? Puan durumu nasıl? Çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta puan durumu güncel olarak yayınlanıyor. 15 Mart 2019 Gelinim Mutfakta haftanın birincisi ve çeyrek altını kazanan isim açıklanıyor. Haftanın son gününde gerginlikle devam ediyor! Gülcan, Güneş ile uğraşmaya devam ediyor! Gülderen Hanım ve Ezgi arasında yemek tadımı sonrasında küslük yaşanıyor!  Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu sorusunun yanıtı belli oluyor. Kanal D’nin reyting rekortmeni yarışma programı Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanıyor. Kaynanalar gelinlere puan değerlendirmesi yapıyor. Gelinim Mutfakta izleyicisi son bölümde şoke olmuştu. Gelinim Mutfakta bugünkü bölümde Gülcan, Reyhan Hanım ve Besime Hanım'ın dostluklarını kıskanıyor! Peki Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta kim elendi? İşte son puan durumu tablosu…

 

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ? 15 MART 2019

 

15 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

GÜLCAN

15 Mart 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

NESLİHAN

15 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi

GÜLCAN

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ KİM BİRİNCİ OLDU? 14 MART 2019

Gelinim Mutfakta 14 Mart Gün Birincisi: Haftanın dördüncü gününde 15 puanla Gülcan çeyrek altını kazanan gelin olurken Güneş 8 puanla gün sonuncusu oldu. Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

 

Gülcan: 57

Güneş: 49

Ezgi: 48

Neslihan: 42

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU(13 MART 2019)

Aynur-Neslihan Gökçül, Besime-Gülcan Ekinci, Gülderen Kıcır-Güneş Kılıç ve Reyhan-Ezgi Yıldırım çiftleri "zarf böreği" tarifi ile yarıştılar. Gelinim Mutfakta 258. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı. Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Güneş Kılıç ve Gülcan Ekinci aldı. Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı.

Tüm puanlar verildikten sonra; gün sonuncusu Neslihan oldu. Neslihan’ı 9 puanla Ezgi takip etti. Kayınvalidelerden 19 puan toplayan Gülcan, çeyrek altını almaya hak kazandı. 11 puan alan Güneş günü 2’ncilikle tamamladı.

Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

Gülcan: 42

Güneş: 41

Ezgi: 35

Neslihan: 30

GELİNİM MUTFAKTA 259. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Reyhan Hanım, kayıp olan takılarının izini sürüyor! Takılarını aldığını düşündüğü Besime Hanım ile büyük bir tartışma yaşıyor! Kaynanalar, Aynur Hanımın ailesi ile vereceği kararların keskinliğini eleştiriyor! Ezgi ise, gelinleri birbirine düşürdüğünü düşündüğü kişiyi açıklıyor!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.15'te Kanal D'de!

 

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

GELİNİM MUTFAKTA GEÇEN HAFTA NELER OLDU? 8 MART 2019

Gelinim Mutfakta 51. Hafta Sonuçları: 8 Mart Cuma günü ekrana gelen 51. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre; 52 puanla Nergis yarışmaya veda eden gelin olurken Gülcan ise haftayı birincilikle tamamlayıp 5 altın bileziği koluna takmıştı.