• Bist 100
  104.861
 • Dolar
  5,4791
 • Euro
  6,2213
 • Altın
  229,9717
İstanbul
7 / 13
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
15 Nisan 2018 00:00 | Pazar

En zor rol 

Wilma Elles kansere yenik düşen annesinin acısını bir kez daha derinden hissetti. Güzel oyuncu, kanser hastası bir anneyi canlandırdığı klipte gözyaşlarına hakim olamadı. 

Yönetmenliğini Erkan Nas’ın yaptığı, Ali Ata’nın “Bütün Güller Annem Kokuyor”  isimli şarkısının klip çekimi güzel oyuncu Wilma Elles’in katılımıyla önceki akşam Kağıthane stüdyolarında gerçekleşti. Klip çekimi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elles ve Ata kliple ilgili konuştu . Bütün annelere atfedilmiş bir şarkı olduğunu belirten Ali Ata “Anneler gününde tüm annelerimize armağan ettiğimiz bir şarkı klibimizde anneler gününde çıkacak, bütün annelerimiz melektir. Hepsinin ellerinden öpüyorum ve armağan ediyorum” dedi.

ANNEMİ KANSERDEN KAYBETTİM 

Klipte kanser hastası bir anneyi  canlandıran Wilma Elles “Ali Ata ile benim önemli bir bağlantım var. İkimizin annesi de kanser hastası,  benim annem vefat etti. Bizde bütün kanserli hastalara bu şarkıyla güç vermek istiyoruz . Aslında bu klip çekimi bir nevi sosyal sorumluluk projesi gibi çok duygulandırdı beni” derken gözleri dolan Elles röportajı yarıda keserek su içmek istediğini belirtti.

RÖPORTAJI YARIM BIRAKTI 

Geçtiğimiz günlerde  yapımcı Veysel Atasever’in Bosna Hersek Katliamını anlatan “Son çağ” filminde  Wilma Elles senaryomu çaldı haberlerini hatırlatılan güzel oyuncu, biranda sinirlenerek bu konu hakkında konuşmak istemediğini söyledi. “Kesinlikle o adam  hakkında konuşmaya değmez” diyen Elles, röportajı yarım kesti. ■ Ahmet DÖĞEN