Doğal haliymiş

Şarkıcı Günel, estetik yaptırarak Birce Akalay'ın ikizi oldu. Günel'in fotoğrafını gören Birce'nin dili tutuldu. Günel ise, 'Sadece burnumu yaptırdım, büyük bir değişim yaşamadım. Gözlerim zaten elaydı' dedi.  

Henüz 13 yaşındayken İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilen Günel Zeynalova, yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı. Estetikle bambaşka biri olan Günel, oyuncu Birce Akalay'a benzetildi. Türk televizyonlarında gözükmeye başladığı ilk yıllarda alınmamış kaşlarıyla dikkat çeken Azeri kızı Günel, bunun nedenini 'Azerbaycan'da kızlar, kaşlarını evlendiklerinde aldırırlar' diye açıklamıştı. Ablasıın Nişantaşı'ndaki estetik merkezine giden 31 yaşındaki şarkıcı geçen aylarda burnuna estetik yaptırdı. 

KAŞ, BURUN, DUDAK YAPILDI

Yeni albümü 'Azılı bela'  için imajında radikal bir değişiklik yapan Günel, ardından kaş şeklini değiştirdi, dudaklarına dolgu yaptırdı. Sonuç Birce Akalay'ın kopyası oldu.   Yeni görüntüsüyle verdiği pozlar Birce Akalay'a benzetilince sosyal medyada günün konusu oldu. Fikrini almak için iletişime geçilen Günel 'Tamamen tesadüf olmuş. Zaten yüzümde fazla bir oynama yok. Burnumu yaptırdım o kadar... Gözlerim zaten ela... Yani Birce'ye benzemek için çabam olmadı. Fakat benzetiliyorsam da ne mutlu bana. Çünkü o da çok güzel bir kadın” dedi.