Derya’dan ben de aldatıldım çıkışı

Geçtiğimizi yılın son boşanma dedikodusu Birce Akalay ve Sarp Leventoğlu çiftinin arasına girdiğ iddia edilen Derya Şensoy ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. 

2015 yılından şaşalı bir düğünle dünya evine giren Sarp Leventoğlu ve Birce Akalay, 2016 yılının son günlerinde evlilikleri çatırdamaya başlamıştı. Çiçeği burnunda çiftin arasına ‘Deliormanlı’ filminde yakınlaştıkları iddiası ile Derya Şensoy’un girdiği söylentileri dolaşırken Şensoy’un gözleri kendisinden uzaklaştırmak için başka haberler yaptırdığı ise magazin kulislerine son konuşulan dedikodular arasında yerini aldı. Seçkin Özdemir ile aşk yaşadığı dönemde Birce Akalay ile evli olan Sarp Leventoğlu’yla yakınlaştığı haberlerinin önüne geçmek için magazin sayfalarına Seçkin Özdemir, Nilay Deniz ile beni aldatıyor dedikodularını sızdırdığı söylendi. Derya Şesoy’un sızdırdığı iddia edildiği bu haber ile kendi ayıbını örtmeye çalıştığı yakınındaki kişiler tarafından bile fısıltıyla konuşulduğu son gelen duyumlardan oldu.

Evliliğe alışamadı 

Akalay ile yaklaşık 1 sene evli kalan Sarp Leentoğlu’nun evliliği bitirme nedenlerinden birisinin de yaşam tarzı olduğu çok konuşulmuştu. Gece hayatına ve alkole olan düşkünlüğü ile senelerdir magazin sayfalarını süsleyen Leventoğlu, evlilik hayatına alışamayarak birlikteliği noktalamak istediği de diğer bir detay.