Demet'i kapının önüne koymuşlar

16 yıl sonra alevlenen Demet Akalın-Demet Şener kavgasına Ece Erken de dahil oldu. Sunucunun iddiasına göre; Şener o zamanlar İbrahim Kutluay'la aynı evi paylaşan popçunun eşyalarını kapının önüne atmış!

ECE'DEN OLAY İTİRAF 

Boşandığı eşi İbrahim Kutluay yüzünden küs olduğu Demet Akalın'la Bebek'te bir mekânda pişti olan Demet Şener, yıllar sonra ilk kez şarkıcı hakkında konuşmuştu. Demet Akalın da bu açıklama sonrası sessiz kalmadı ve Demet Şener için, “Ona teşekkür ederim ben de çoluklu çocuklu, işsiz güçsüz ve dul kalabilirdim” demişti. Dün sabah Demet Şener'in avukatı Aslı Hatemi bir açıklama yaparak Akalın hakkında dava açacaklarını duyurdu. Bunun üzerine Söylemezsem Olmaz'ın yorumcularından Ece Erken, “16 yıl önce Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ın ayrılık sürecine tanıklık ettim. Demet benim evimde kaldı” deyip ünlü popçunun yaşadığı zor günleri anlattı.

BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞADI

Ece şunları söyledi: “Demet'le İbrahim birlikte yaşıyorlardı. Tam evleneceklerdi, Demet Şener'le İbrahim'in haberleri çıktı. Demet'in eşyalarını almaya gittik, kapıyı açmadılar. Eşyaları kapıya attılar. 1-2 hafta bende kaldı. Çok büyük üzüntü yaşadı.”  

'KİMİN DUL VE İŞSİZ KALACAĞI BELLİ OLMAZ' 

DEmet Şener'in avukatı Aslı Hatemi Akalın’ın sözleri üzerine şu açıklamayı yaptı: 'Açıklama Demet Şener hakkında kamuoyu önünde aşağılayıcı, küçük düşürücü ve gerçekdışı beyan ve gönderme içermektedir.

ALGI OPERASYONU YAPILIYOR

Müvekkilim ne dul ne de işsizdir. Kaldı ki bu bir kusur ya da küçük görme vesilesi de asla değildir. Türk toplumunda dul kalmış, çoluklu çocuklu ve işsiz birçok kadın bulunmaktadır. Bu beyanlar toplumun genelini aşağılamakta ve rencide etmektedir.  Yıllardır süregelen ve gerçeği asla yansıtmayan bu polemik ve yaratılmaya çalışılan algı operasyonu yla ilgili hukuki yollara başvuracağımızı üzülerek belirtmek zorundayız. Müvekkilimin onurlu bir kadın ve anne olduğu unutulmamalıdır. Demet Şener ne yuva yıkmıştır ne de herhangi birini başkasının elinden almıştır.

MESNETSİZ SUÇLAMALAR

Bu haksız ve mesnetsiz suçlamalar karşında müvekkilim her zaman susan taraf olmuştur. Ama artık bu durum tahammül edilemez bir hal almıştır. Son olarak hatırlatmak isteriz ki kimin ne zaman dul, işsiz ve çoluklu çocuklu kalacağı da sadece yüce Allah'ın takdir edeceği bir durumdur.'